Další etapa výstavby Vilsnické spojky přinese komplikace pro řidiče

Stavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.comStavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.com

DĚČÍN - Další dopravní komplikace čekají obyvatele Děčína. Složitá situace v dopravě začne od nového týdne. Výstavba Vilsnické spojky totiž pokročila.

Reklama

V rámci stavby Vilsnické spojky se nyní bude vyvýšená nová křižovatka napojovat na most Budovatelů. Po měsíční stavbě by se řidičům mohl napojený úsek otevřít řidičům zhruba v prosinci.

Řidič musí počítat s tím, že pravý nájezd mostu Budovatelů se od víkendu uzavře, nebude tak možné na něj najíždět směrem od Tesca. "Je to vyřešeno tak, že most zůstane průjezdný v obou směrech. Sjezd od Liberece je rozšířený na obousměrný provoz a těsně před nájezdem na most dojde k propojení na obě ramena,“ sdělil Českému rozhlasu Sever technický dozor Vilsnické spojky Evžen Hollman.

Směrem na Liberec pak má dojít k zjednosměrnění provozu ve spodní části Kamenické ulice, aby bylo možné najet nahoru a pokračovat směrem na Liberec, jak uvedla pro Český rozhlas Sever mluvčí Děčína Markéta Lakomá.

Stavba Vilsnické spojky původně měla trvat rok a půl a nyní se už pomalu dostává do finiše. Výstavba dvoukilometrové silnice a mimoúrovňové křižovatky začala počátkem letošního ledna.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu
FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově
Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly

Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes
Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho? Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?
Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let


Komentáře