Další etapa výstavby Vilsnické spojky přinese komplikace pro řidiče

Stavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.com
Stavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.com

DĚČÍN - Další dopravní komplikace čekají obyvatele Děčína. Složitá situace v dopravě začne od nového týdne. Výstavba Vilsnické spojky totiž pokročila.

Reklama

V rámci stavby Vilsnické spojky se nyní bude vyvýšená nová křižovatka napojovat na most Budovatelů. Po měsíční stavbě by se řidičům mohl napojený úsek otevřít řidičům zhruba v prosinci.

Řidič musí počítat s tím, že pravý nájezd mostu Budovatelů se od víkendu uzavře, nebude tak možné na něj najíždět směrem od Tesca. "Je to vyřešeno tak, že most zůstane průjezdný v obou směrech. Sjezd od Liberece je rozšířený na obousměrný provoz a těsně před nájezdem na most dojde k propojení na obě ramena,“ sdělil Českému rozhlasu Sever technický dozor Vilsnické spojky Evžen Hollman.

Směrem na Liberec pak má dojít k zjednosměrnění provozu ve spodní části Kamenické ulice, aby bylo možné najet nahoru a pokračovat směrem na Liberec, jak uvedla pro Český rozhlas Sever mluvčí Děčína Markéta Lakomá.

Stavba Vilsnické spojky původně měla trvat rok a půl a nyní se už pomalu dostává do finiše. Výstavba dvoukilometrové silnice a mimoúrovňové křižovatky začala počátkem letošního ledna.

Reklama

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře