Chystal se puč na děčínskou primátorku Marii Blažkovou?

Magistrát města Děčín. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czMagistrát města Děčín. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Děčín - Turbulence na děčínské politické scéně. Z pozice primátorky měla být "odstarněna" Marie Blažková. Puč se ale (zatím) nekoná, strany ze zastupitelstva ho popírají. Prý se nic nepřipravovalo.

Reklama

Fámy, spekulace či pravda? Hnutí ANO prožívá krušné chvíle. Ve městech na severu Čech, kde po loňských komunálních volbách výrazně hnutí Andreje Babiše uspělo, se postupně konají odchody z koalice. Třeba v Ústí nad Labem a nedávno i v Mostě.

Něco podobného se údajně chystalo na radnici v Děčíně. Marie Blažková měla být údajně sesazena z postu primátorky a ANO mělo být mimo radu města.

Novou koalici současní partneři ANO chtěli vytvořit Volba pro město, ČSSD a ODS.

"Volba pro město Děčín se důrazně ohrazuje proti nařčením, že naši členové chystají puč proti současné primátorce a domlouvají se na převzetí vedení města s ČSSD a ODS," uvedli v prohlášení zastupitelé Volby pro město.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře