BK Děčín se zapojil do projektu Každý koš pomáhá. Sehraje utkání s Prostějovem

Logo Každý koš pomáhá
Logo Každý koš pomáhá

Děčín - Česká televize a český basketbal již od roku 2007 společně pomáhají potřebným – a v tomto trendu se pokračuje i v letošní sezoně KNBL. Spojme tedy síly a pomozme společně vybrat prostředky pro sdružení Dech života. BK Děčín se letos zapojuje do projektu Každý koš pomáhá 9. března 2015 v domácím utkání proti Ariete Prostějov.

Reklama

Od roku 2007, kdy akce Každý koš pomáhá (KKP) odstartovala, pomohla díky vybraným finančním prostředkům vylepšit již řadu životů, jimž cestu zkřížily různé překážky. Letošním příjemcem je sdružení Dech života, které pomáhá pacientům jakéhokoliv věku s překonáním přechodných či trvalých dýchacích potíží. V letošní sezoně navíc došlo ke změně, že akce není vázána pouze na jedno ligové kolo, ale probíhá kontinuálně po delší časový horizont (28. února až 16. března).

Částka, kterou se v KKP 2015 podaří vybrat, bude zmíněným spolkem využita na osvětu a výrobu naučných letáčků, na zakoupení potřebné techniky pro postižené rodiny (například odsávačky, oxymetru, ambuvaku atd.) a také na provoz non-stop poradenské linky, která je poskytována pacientům i široké veřejnosti.

Velké poděkování patří všem basketbalovým fanouškům, kteří se zapojili do předchozích ročníků této jedinečné charitativní akce.

BK Děčín se letos zapojuje do KKP 9. března 2015 v domácím utkání proti Ariete Prostějov. Podpořte český basketbal při jeho pomoci Dechu života a zašlete v období od 28. února do 16. března dárcovskou SMS ve formátu DMS POMOCKOSEM na 87 777. Cena jedné sms je 30 Kč, příjemce z ní obdrží 28,50 Kč.

Kluby z Kooperativa NBL pak přispívají tak, že si vyberou ve výše zmíněném období jeden z domácích zápasů, v němž hráči přispívají za každý svůj bod 10 Kč a klub za každý bod družstva 100 Kč.

Součástí letošního ročníku akce KKP je také dražba knihy o historii československého basketbalu s názvem Nebáli se své odvahy s podpisy českých basketbalistů století - Mileny Jindrové a Jiřího Zídka staršího. Celá charitativní akce pak vyvrcholí na Kooperativa NBL All-Star Game 16. března 2015 v Praze na Královce.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře