Basketbalové finále vrcholí třetím zápasem

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Po fantastickém zážitku, jímž bylo druhé finálové utkání Kooperativa NBL na děčínském zimním stadiónu, následuje v Nymburce třetí zápas série. Děčínští v ní prohrávají 0:2, což znamená, že ve středu 20. května mohou Středočeši z Nymburka oslavit zisk mistrovského titulu. Finále se hraje jen na tři vítězství.

Reklama

Před utkáním číslo tři si musíme dobře nastavit hlavu, protože vnímáme ještě plno dojmů z utkání číslo dvě, které myslím zanechalo velmi emocionální stopy ve všech aktérech tohoto utkání,“ uvedl děčínský trenér Pavel Budínský.

„Nymburk nám ukázal, že to myslí s obhajobou titulu velmi vážně, předvedená hra v Děčíně byla opravdu evropského charakteru a myslím, že v tomto budou pokračovat i v domácím utkání. Rozhodně nebudou chtít sérii prodlužovat. Na nás ale je, abychom to vnímali jako obrovskou výzvu, a jak se o nás ví, nejsme týmem, který tam přijede a to utkání jenom odehraje. Spíš naopak budeme věřit tomu, že jsme schopní se zlepšit, zkvalitnit hru na obou polovinách hřiště a že můžeme Nymburk v domácím prostředí pozlobit,“ uvažoval kouč.

Kapitán týmu Jakub Houška nepropadá skepsi: "K finálovému zápasu číslo tři pojedeme s tím, že nemáme stejně jako v celé sérii co ztratit, ale jedeme se tam porvat, protože by bylo hezké vrátit se ještě domů a zažít tu atmosféru, kterou jsme zažili v pondělí. Bylo by to hrozně hezké, takže tam zase necháme všechno, jako jsme nechali teďka doma, protože nás to stálo hodně sil. Ale pojedeme se porvat!"

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté
Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše
Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila

Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů
OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec
V ústecké nemocnici mělo zemřít dítě V ústecké nemocnici mělo zemřít dítě


Komentáře