Basketbalisté Děčína sehrají finále na zimním stadiónu!

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Basketbalový klub BK Děčín se rozhodl přesunout první domácí utkání finále play off Kooperativa NBL na zimní stadion v Děčíně! Severočeský tým postoupil do finále poprvé v sedmdesátileté historii a vedení dělá maximum, aby této události mohlo být přítomno co nejvíce fanoušků.

Reklama

2. utkání finále play off KNBL se odehraje mezi BK Děčín – ČEZ B. Nymburk v pondělí 18. května 2015 od 18 hodin, a to na Zimním stadionu Děčín.

Kapacita zimního stadionu v Děčíně je 5000 osob. Děčínští věří, že se jim podaří přilákat co nejvíce lidí.

Vstupenky a permanentky:

 

Na utkání platí jednotné vstupné 100 Kč, děti do 10 let mají vstup zdarma. Na tento zápas jsou platné permanentky. Vstupenky nejsou číslované, tudíž rezervace nebude na jednotlivá místa tak, jak jsou diváci zvyklí ze zápasů v ČEZ Sportcentru.

Předprodej vstupenek startuje v pondělí 11 května 2015 ve 12 hodin www.vstupenkadecin.cz. Fanoušci, kteří si zakoupí vstupenky s předstihem, se vyhnou frontě před utkáním. Pokud si vstupenku na systému Vstupenka Děčína zarezervují, tak rezervace je platná 3 dny. Na utkání je možné zakoupit elektronickou vstupenku.

Prodej vstupenek bude probíhat i na místě, avšak své rezervace si musí zájemci vyzvednout v den utkání na prodejních místech Vstupenky Děčín nejpozději do 15 hodin, jelikož na zimním stadionu není terminál, kde by se rezervace mohly vyřídit.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře