Basketbalisté Děčína chtějí zaskočit Nymburk

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Šlágr basketbalové Kooperativa NBL nabízí reprízu loňského finále! V pátek 4. března od 18 hodin přivítá BK Armex Děčín největšího favorita soutěže z Nymburka.

Reklama

„Čeká nás extrémně těžké utkání, což je, myslím, jasné všem, kdo sledují dění v KNBL,“ avizuje děčínský trenér Pavel Budínský, jehož svěřenci jsou momentálně na druhém místě tabulky právě za Nymburkem.

„Nymburk přijede v nejsilnější sestavě a určitě bude chtít ukázat svoje pohárové zkušenosti - a i způsob jeho koncentrace, přístupu a celkového výkonu bude na maximální možné úrovni. Pro nás to znamená jediné: srovnat si tato fakta v hlavě a pokusit se vzdorovat co nejdéle,“ uvažuje kouč severočeského týmu.

Křídelní hráč Filip Kroutil rovněž zvýrazňuje atraktivnost zápasu. „V pátek k nám zajíždí Nymburk - a i pro tým na druhém místě je souboj s tímto gigantem svátkem. Soupeř určitě nic nepodcení, protože ví, že klopýtnutí v závěrečné fázi základní části soutěže by pro něj mohlo představovat komplikace, a proto očekávám sestavu, kterou nasazuje ve VTB lize,“ přemítá Kroutil.

Odhodlání Děčínským nechybí. „Nám nezbývá nic jiného než podat pekelně koncentrovaný výkon, vážit si každého míče, hrát zodpovědně, využívat dovedností jednotlivých hráčů a nabídnout fanouškům krásný zážitek z basketbalu,“ dodává děčínský hráč. Děčínskému kouči zřejmě ještě nebude k dispozici rozehrávač Tomáš Vyoral, jehož trápí problémy s kolenem.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře