Děčínsko - AKTUALITY

Děčínský primátor podepsal výzvu k podpoře ředitelky zámku. Radní ji přitom odvolaliDěčínský primátor podepsal výzvu k podpoře ředitelky zámku. Radní ji přitom odvolali

DĚČÍN - Odvolávám, co jsem odvolal. Tak lze parafrázovat chování děčínského primátora Jaroslava Hroudy (ANO), který podpesal výzvu k podpoře odvolané ředitelky děčínského zámku Ivety Krupičkové. Tu př…

Policejní podplukovník Jan Šmíd rezignoval na post zastupitele Děčína. Porušil zákon?Policejní podplukovník Jan Šmíd rezignoval na post zastupitele Děčína. Porušil zákon?

DĚČÍN - Podplukovník Jan Šmíd z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) rezignoval na post zastupitele v Děčíně. "Vaz" mu zlomilo údajné angažmá v pomáhání s legislativou pro Piráty.

MHD v Děčíně využije minibusy. Budou jezdit i k zoo či zámkuMHD v Děčíně využije minibusy. Budou jezdit i k zoo či zámku

DĚČÍN - Pět nových minibusů do vozového parku zařadí Dopravní podnik města Děčína. Minibus je nízkopodlažní, bude jezdit noční linky a nově zavedené spoje v rámci města.


Zpomalený Děčín. Velké řetězce ho objevují se zpožděním. Víme, kdo bude dalšíZpomalený Děčín. Velké řetězce ho objevují se zpožděním. Víme, kdo bude další

DĚČÍN - Město Děčín a celý bývalý okres nemá zrovna image progresivního regionu. Kvůli nižší kupní síle zaostává i za ostatními severočeskými městy. Přesto i "pokrok" míří sem.

Novým primátorem Děčína je Jaroslav Hrouda z ANONovým primátorem Děčína je Jaroslav Hrouda z ANO

DĚČÍN - Jaroslav Hrouda z hnutí ANO je novým primátorem Děčína. Nahradil ve vedení města stranickou kolegyni Marii Blažkovou, která už nekandidovala.

Děčínsko asi nezíská novou turistickou atrakci. Ani lanovku, ani vyhlídkovou věžDěčínsko asi nezíská novou turistickou atrakci. Ani lanovku, ani vyhlídkovou věž

DĚČÍNSKO - Děčínští hledají způsob, jak oživit město. Nápad s lanovkou na Pastýřskou stěnu vystřídalo nadšení zpřístupnit vysílač na Bukové hoře pro veřejnost.


Z Hřenska na Mezní Louku nově jezdí turistický vláčekZ Hřenska na Mezní Louku nově jezdí turistický vláček

HŘENSKO - Novinka v turisticky atraktivní lokalitě Českého Švýcarska. Ve Hřensku bude slavnostně zahájen provoz silničního turistického vláčku na trase Hřensko – Mezní Louka – Hřensko.

Vilsnická spojka v Děčíně v provozu. Kdy přijde na řadu Folknářská spojka?Vilsnická spojka v Děčíně v provozu. Kdy přijde na řadu Folknářská spojka?

DĚČÍN - Po takřka třiceti letech od původních plánů byla dokončena Vilsnická spojka v centru Děčína. Avšak celá estakáda nad řekou Labe není kompletní, chybí na druhé straně vybudovat Folknářskou spoj…

OBRAZEM: Vilsnická spojka je hotova, slouží řidičůmOBRAZEM: Vilsnická spojka je hotova, slouží řidičům

DĚČÍN - Kompletní zprovoznění mostu nad novým kruhovým objezdem v rýmci výstavby Vilsnické spojky v centru Děčína je tady.


Nová Vilsnická spojka v centru Děčína čeká na slavnostní otevřeníNová Vilsnická spojka v centru Děčína čeká na slavnostní otevření

DĚČÍN - Slavnostní otevření vybudované Vilsnické spojky v Děčíně je naplánováno na pondělí 9. července 2018. Po mostě překlenujícím velký kruhový objezd řidiči projedou odpoledne.

Na pohotovost na Děčínsku každý den jinam, kývl kraj, aby byla zachována zdravotní péčeNa pohotovost na Děčínsku každý den jinam, kývl kraj, aby byla zachována zdravotní péče

DĚČÍN - Krize okolo děčínské dospělé pohotovosti je údajně zažehnána. Avšak pacienti budou na pohotovost od července 2018 více cestovat.

Děčín vyhlašuje architektonickou soutěž na lávku přes LabeDěčín vyhlašuje architektonickou soutěž na lávku přes Labe

DĚČÍN - Děčínská radnice připravila architektonickou soutěž na návrh lávky s názvem Lávka Děčín – Podmokly. Ta řeší propojení břehů Labe podél tělesa dráhy na závodní straně železničního mostu.


Strana 1 z 11
1 2 3 »»