Děčínsko - AKTUALITY

Novým primátorem Děčína je Jaroslav Hrouda z ANONovým primátorem Děčína je Jaroslav Hrouda z ANO

DĚČÍN - Jaroslav Hrouda z hnutí ANO je novým primátorem Děčína. Nahradil ve vedení města stranickou kolegyni Marii Blažkovou, která už nekandidovala.

Děčínsko asi nezíská novou turistickou atrakci. Ani lanovku, ani vyhlídkovou věžDěčínsko asi nezíská novou turistickou atrakci. Ani lanovku, ani vyhlídkovou věž

DĚČÍNSKO - Děčínští hledají způsob, jak oživit město. Nápad s lanovkou na Pastýřskou stěnu vystřídalo nadšení zpřístupnit vysílač na Bukové hoře pro veřejnost.

Z Hřenska na Mezní Louku nově jezdí turistický vláčekZ Hřenska na Mezní Louku nově jezdí turistický vláček

HŘENSKO - Novinka v turisticky atraktivní lokalitě Českého Švýcarska. Ve Hřensku bude slavnostně zahájen provoz silničního turistického vláčku na trase Hřensko – Mezní Louka – Hřensko.


Vilsnická spojka v Děčíně v provozu. Kdy přijde na řadu Folknářská spojka?Vilsnická spojka v Děčíně v provozu. Kdy přijde na řadu Folknářská spojka?

DĚČÍN - Po takřka třiceti letech od původních plánů byla dokončena Vilsnická spojka v centru Děčína. Avšak celá estakáda nad řekou Labe není kompletní, chybí na druhé straně vybudovat Folknářskou spoj…

OBRAZEM: Vilsnická spojka je hotova, slouží řidičůmOBRAZEM: Vilsnická spojka je hotova, slouží řidičům

DĚČÍN - Kompletní zprovoznění mostu nad novým kruhovým objezdem v rýmci výstavby Vilsnické spojky v centru Děčína je tady.

Nová Vilsnická spojka v centru Děčína čeká na slavnostní otevřeníNová Vilsnická spojka v centru Děčína čeká na slavnostní otevření

DĚČÍN - Slavnostní otevření vybudované Vilsnické spojky v Děčíně je naplánováno na pondělí 9. července 2018. Po mostě překlenujícím velký kruhový objezd řidiči projedou odpoledne.


Na pohotovost na Děčínsku každý den jinam, kývl kraj, aby byla zachována zdravotní péčeNa pohotovost na Děčínsku každý den jinam, kývl kraj, aby byla zachována zdravotní péče

DĚČÍN - Krize okolo děčínské dospělé pohotovosti je údajně zažehnána. Avšak pacienti budou na pohotovost od července 2018 více cestovat.

Děčín vyhlašuje architektonickou soutěž na lávku přes LabeDěčín vyhlašuje architektonickou soutěž na lávku přes Labe

DĚČÍN - Děčínská radnice připravila architektonickou soutěž na návrh lávky s názvem Lávka Děčín – Podmokly. Ta řeší propojení břehů Labe podél tělesa dráhy na závodní straně železničního mostu.

Revitalizce děčínských Podmokel začne na jaře 2018Revitalizce děčínských Podmokel začne na jaře 2018

DĚČÍN- Dlouho plánovaná revitalizace Podmokel se blíží, přípravné práce vrcholí. Pokud nedojde k nepředvídaným komplikacím, počítá radnice se zahájením I. etapy, která se týká ulice Prokopa Holého a H…


Vilsnická spojka v Děčíně se částečně otevře řidičůmVilsnická spojka v Děčíně se částečně otevře řidičům

DĚČÍN - Stavba Vilsnické spojky pokračuje. Pětimostí se od 15. prosince 2017 zprůjezdní směrem od Podmokel k Tesku. Ostatní dopravní opatření zůstávají beze změn.

Další etapa výstavby Vilsnické spojky přinese komplikace pro řidičeDalší etapa výstavby Vilsnické spojky přinese komplikace pro řidiče

DĚČÍN - Další dopravní komplikace čekají obyvatele Děčína. Složitá situace v dopravě začne od nového týdne. Výstavba Vilsnické spojky totiž pokročila.

Děčínská zoo připravuje speciální HalloweenDěčínská zoo připravuje speciální Halloween

DĚČÍN - Se zajímavým nápadem přišla děčínská zoo. Na začátku listopadu plánuje speciální akci pro své návštěvníky.


Strana 1 z 11
1 2 3 »»