Asistent trenéra Pirátů Jan Šťastný: Bez Vondrky si Chomutov neumím představit

Ilustrační snímek. Foto: Ladislav ChlíbekIlustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek

CHOMUTOV - Už 8. září Piráti Chomutov vstoupí do nového ročníku hokejové extraligy. A dosud stále není definitivně potvrzené, že extraligu zahájí i s kapitánem Michalem Vondrkou. I když asistent chomutovského trenéra Jan Šťastný si bez Vondrky neumí tým představit.

Reklama

Zůstane Vondrka v Chomutově? Sám hráč přes léto s klubem licitoval, ale poté, co měl dostat zaplaceny dlužné částky (kvůli kterým chtěl z klubu odejít), se situace měla vyjasnit.

"Na to by bylo lepší, kdyby odpověděl generální manažer pan Adamík. Michal Vondrka nyní hraje a myslím, že není důvod, aby u týmu nepokračoval," řekl jeden z chomutovských trenérů Jan Šťastný.

Vondrka už nastupuje do přípravných zápasů, kvalitní výkon podal i nedávno v regionálním derby proti Litvínovu. Sám Vondrka si návrat na led pochvaloval a uznal, že nejasné léto se trochu podepsalo i na jeho kondici, a třeba předtím proti finskému Kärpätu Oulu dostal zabrat."Pokud by u nás zůstal, byla by to skvělá zpráva. Michal je náš klíčový hráč a tým si bez něj v podstatě nedokážu představit," vypráví Šťastný o Michalu Vondrkovi, ústřední postavě chomutovského celku.

Sám Vondrka naznačil, že u Pirátů patrně zůstane, i když to zatím není úplně definitivní. "Různá jednání o věcech, které se v poslední době veřejně řešili jdou mimo nás. Řeší se to. Je to věc majitelů klubu, generálního manažera. Víc k tomu ani nemohu říct, protože to nevím," pokrčil asistent chomutovského trenéra rameny.

Extraliga začíná už zanedlouho, a tak není ideální, že pár dní před startem ostré sezóny zatím není oficiálně jasné, zda Vondrka u Pirátů zůstane, ačkoli to je vysoce pravděpodobné.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru
Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku

Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!
Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech

Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018
Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví

Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví
Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!


Komentáře