Asistent trenéra Pirátů Jan Šťastný: Bez Vondrky si Chomutov neumím představit

Ilustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek
Ilustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek

CHOMUTOV - Už 8. září Piráti Chomutov vstoupí do nového ročníku hokejové extraligy. A dosud stále není definitivně potvrzené, že extraligu zahájí i s kapitánem Michalem Vondrkou. I když asistent chomutovského trenéra Jan Šťastný si bez Vondrky neumí tým představit.

Reklama

Zůstane Vondrka v Chomutově? Sám hráč přes léto s klubem licitoval, ale poté, co měl dostat zaplaceny dlužné částky (kvůli kterým chtěl z klubu odejít), se situace měla vyjasnit.

"Na to by bylo lepší, kdyby odpověděl generální manažer pan Adamík. Michal Vondrka nyní hraje a myslím, že není důvod, aby u týmu nepokračoval," řekl jeden z chomutovských trenérů Jan Šťastný.

Vondrka už nastupuje do přípravných zápasů, kvalitní výkon podal i nedávno v regionálním derby proti Litvínovu. Sám Vondrka si návrat na led pochvaloval a uznal, že nejasné léto se trochu podepsalo i na jeho kondici, a třeba předtím proti finskému Kärpätu Oulu dostal zabrat."Pokud by u nás zůstal, byla by to skvělá zpráva. Michal je náš klíčový hráč a tým si bez něj v podstatě nedokážu představit," vypráví Šťastný o Michalu Vondrkovi, ústřední postavě chomutovského celku.

Sám Vondrka naznačil, že u Pirátů patrně zůstane, i když to zatím není úplně definitivní. "Různá jednání o věcech, které se v poslední době veřejně řešili jdou mimo nás. Řeší se to. Je to věc majitelů klubu, generálního manažera. Víc k tomu ani nemohu říct, protože to nevím," pokrčil asistent chomutovského trenéra rameny.

Extraliga začíná už zanedlouho, a tak není ideální, že pár dní před startem ostré sezóny zatím není oficiálně jasné, zda Vondrka u Pirátů zůstane, ačkoli to je vysoce pravděpodobné.

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře