Chomutovsko - AKTUALITY

Debakl Chomutova. Ústí deklasovalo Piráty, stav série play-off vyrovnánDebakl Chomutova. Ústí deklasovalo Piráty, stav série play-off vyrovnán

Chomutov - Piráti na domácím ledě ve druhém vzájemném utkáni prohráli se Slovanem Ústí 5:7. Přestože první dvě třetiny byly vyrovnané, ve finiši byli úspěšnější hosté z krajského města.

Kadaň obhájila krajské ocenění Historického města rokuKadaň obhájila krajské ocenění Historického města roku

Kadaň - Po loňském vítězství je i v letošním ročníku město Kadaň Historickým městem roku v Ústeckém kraji. A postupuje do celostátního finále o titul Historické město roku 2014.

Piráti deklasovali Slovan. Vyhrají i podruhé?Piráti deklasovali Slovan. Vyhrají i podruhé?

Chomutov - Třetí třetina rozhodla na chomutovském ledě o vítězství Pirátů. Ti zvítězili 4:1 nad Slovanem Ústí. Chomutov vede v sérii 1:0.

Chomutovská rodinná tragédie. Holčička zemřela na chřipkuChomutovská rodinná tragédie. Holčička zemřela na chřipku

Chomutov - Holčička (4) po třech dnech nemoci zemřela. Ležela v postýlce s chřipkou. Rodiče se zhroutily, nyní jim pomáhá psycholog.

SK Kadaň padla s Ústím. Piráti Chomutov hrají se SlovanemSK Kadaň padla s Ústím. Piráti Chomutov hrají se Slovanem

Kadaň, Chomutov - Čtvrtfinálového soupeře v play-off 1. ligy zná suverén základní části. Piráti Chomutov vyzvou Slovan Ústí nad Labem, který porazil 3:1 v sérii SK Kadaň.