Starosta Kadaně Jiří Kulhánek bude lídrem ODS do krajských voleb

Jiří Kulhánek. Foto: archiv ODS
Jiří Kulhánek. Foto: archiv ODS

Kadaň - Severočeská ODS si zvolila nové vedení a jako lídra na kandidátku do krajských voleb chce starostu Kadaně Jiřího Kulhánka.

Reklama

"Budeme usilovat o sestavení kandidátky do krajských voleb z úspěšných a zkušených starostů a místostarostů z radnic našeho kraje. Ukážeme na pozitivních příkladech z praxe, že umíme řešit problémy našich občanů na komunální úrovni. Chceme tuto praxi přenést i na krajskou úroveň," uvedl Jiří Kulhánek.

Novým krajským předsedou je Karel Krejza, kontroverzní místostarosta Litoměřic. 1. místopředsedou na regonálním sněmu byl zvolen náměstek teplického primátora Hynek Hanza.

Karel Krejza je kontroverzním a populistickým politikem v Litoměřicích. Podílel se na několika kauzách spjatých s litoměřickou nemocnicí v roce 2012 a 2013 či s litoměřickým gymnáziem v roce 2014.

SOUVISEJÍCÍ:  Předvolební populistická bublina s litoměřickým gymnáziem splaskla

Podle vyjádření Karla Krejzy pro média se ústecká ODS chce zaměřit na sestavení kandidátky do krajských voleb, které se uskuteční na podzim 2016. Mají být na ní úspěšní komunální politici a nové tváře nezatížené minulostí.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře