Písečná bude zavřená ještě měsíc. Do konce května budou hotové další části KaSS

Vizualizace nového KaSS a okolí. Zdroj: archiv RegionstudioVizualizace nového KaSS a okolí. Zdroj: archiv Regionstudio

Chomutov - Práce na přestavbě okolí KaSS na Zahradní a úprava Písečné ulice v Chomutově pokračují. Do konce května 2016 budou dokončeny další etapy díla.

Reklama

Od začátku června 2016 bude znovu ulice Písečná průjezdná. Na silnici se vrátí i MHD, trolejbusy se tak vrátí na linky, na kterých jezdily před začátkem oprav. Stavět budou i u nově přesunuté zastávky.

Kromě hlavní tepny se do 31. května 2016 otevře i příjezdová silnice a parkoviště na pravé straně komplexu. Levá strana (kde je pošta či bankomat) bude ještě nějaký čas uzavřena. Nad parkovištěm vzniká veřejný prostor s herním prvkem a fontánou, který bude otevřen také k začátku června. Současně budou zpřístupněny schody a stezka do školy.

Pokračuje i demolice bývalého kina a středové části mezi městskou a soukromou částí betonového komplexu. Ta se o něco zpozdila kvůli objevenému azbestu ve střeše kina, který musel být odborně zlikvidován. Demolice bude dokončena do 23. června 2016.

Následovat budou úpravy po demolici objektu, vybuduje se průjezd a několik parkovacích míst ve vybourané proluce. Společně s úpravami komunikací to bude hotovo do konce listopadu.

ČTĚTE:  Odstartuje druhá etapa rekonstrukce chomutovského KaSS

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté
Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše
Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila

Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů
OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec
V ústecké nemocnici mělo zemřít dítě V ústecké nemocnici mělo zemřít dítě


Komentáře