Písečná bude zavřená ještě měsíc. Do konce května budou hotové další části KaSS

Vizualizace nového KaSS a okolí. Zdroj: archiv Regionstudio
Vizualizace nového KaSS a okolí. Zdroj: archiv Regionstudio

Chomutov - Práce na přestavbě okolí KaSS na Zahradní a úprava Písečné ulice v Chomutově pokračují. Do konce května 2016 budou dokončeny další etapy díla.

Reklama

Od začátku června 2016 bude znovu ulice Písečná průjezdná. Na silnici se vrátí i MHD, trolejbusy se tak vrátí na linky, na kterých jezdily před začátkem oprav. Stavět budou i u nově přesunuté zastávky.

Kromě hlavní tepny se do 31. května 2016 otevře i příjezdová silnice a parkoviště na pravé straně komplexu. Levá strana (kde je pošta či bankomat) bude ještě nějaký čas uzavřena. Nad parkovištěm vzniká veřejný prostor s herním prvkem a fontánou, který bude otevřen také k začátku června. Současně budou zpřístupněny schody a stezka do školy.

Pokračuje i demolice bývalého kina a středové části mezi městskou a soukromou částí betonového komplexu. Ta se o něco zpozdila kvůli objevenému azbestu ve střeše kina, který musel být odborně zlikvidován. Demolice bude dokončena do 23. června 2016.

Následovat budou úpravy po demolici objektu, vybuduje se průjezd a několik parkovacích míst ve vybourané proluce. Společně s úpravami komunikací to bude hotovo do konce listopadu.

ČTĚTE:  Odstartuje druhá etapa rekonstrukce chomutovského KaSS

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře