Piráti vedou nad Jihlavou v sérii 2:0. Jediným střelcem byl Ondřej Kaše

Z druhého utkání Chomutova s Jihlavou. Foto: Ladislav ChlebíkZ druhého utkání Chomutova s Jihlavou. Foto: Ladislav Chlebík

Chomutov - Jeden jediný gól, který vstěřlil Ondřej Kaše, rozhodl o vítězství Pirátů Chomutov na domácím ledě v semifinále play-off 1. ligy. Do Jihlavy odjedou s dvoubodovým náskokem v sérii.

Reklama

"Kvalitnější zápas z obou stran a připomínalo to pravé play-off zápasy, protože to jsou zápasy o jednom gólu a udržené nule. To jsme zvládli, byli jsme o jednu šikovnou teč před bránou šťastnější," hodnotil po vítězném zápase asistent trenéra Aleš Totter.

Přiznal, že cílem Pirátů bylo oba domácí zápasy vyhrát. "Nyní se ten tlak nepatrně přesunul na Jihlavu. Tam nejedeme nic zkoušet, jedeme si pro třetí výhru."

Třetí zápas se odehraje v pátek 13. března 2015. "Uděláme maximum proto, aby hráči byli koncentrovaní. Nesmíme podlehnout euforii, máme zvládnuté jen dva zápasy a stále jsme jen v půlce cesty. Jsme za dvě výhry samozřejmě rádi, a také nás těší, že nikdo není zraněný."

Zklamaný byl Petr Vlk z Dukly Jihlava. "Zápas se mi nehodnotí dobře. Především v závěru utkání jsme tahali za horší konec. Měli jsme i příležitosti ke srovnání, ale bohužel se to nepovedlo. V žádném případě ale neskládáme zbraně. Kluci bojovali a patří jim za to dík."

ČTĚTE: Piráti začali semifinále skvěle. Prohrávali a s Jihlavou otočili

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře