Piráti vedou nad Jihlavou v sérii 2:0. Jediným střelcem byl Ondřej Kaše

Z druhého utkání Chomutova s Jihlavou. Foto: Ladislav Chlebík
Z druhého utkání Chomutova s Jihlavou. Foto: Ladislav Chlebík

Chomutov - Jeden jediný gól, který vstěřlil Ondřej Kaše, rozhodl o vítězství Pirátů Chomutov na domácím ledě v semifinále play-off 1. ligy. Do Jihlavy odjedou s dvoubodovým náskokem v sérii.

Reklama

"Kvalitnější zápas z obou stran a připomínalo to pravé play-off zápasy, protože to jsou zápasy o jednom gólu a udržené nule. To jsme zvládli, byli jsme o jednu šikovnou teč před bránou šťastnější," hodnotil po vítězném zápase asistent trenéra Aleš Totter.

Přiznal, že cílem Pirátů bylo oba domácí zápasy vyhrát. "Nyní se ten tlak nepatrně přesunul na Jihlavu. Tam nejedeme nic zkoušet, jedeme si pro třetí výhru."

Třetí zápas se odehraje v pátek 13. března 2015. "Uděláme maximum proto, aby hráči byli koncentrovaní. Nesmíme podlehnout euforii, máme zvládnuté jen dva zápasy a stále jsme jen v půlce cesty. Jsme za dvě výhry samozřejmě rádi, a také nás těší, že nikdo není zraněný."

Zklamaný byl Petr Vlk z Dukly Jihlava. "Zápas se mi nehodnotí dobře. Především v závěru utkání jsme tahali za horší konec. Měli jsme i příležitosti ke srovnání, ale bohužel se to nepovedlo. V žádném případě ale neskládáme zbraně. Kluci bojovali a patří jim za to dík."

ČTĚTE: Piráti začali semifinále skvěle. Prohrávali a s Jihlavou otočili

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře