Piráti se probojovali do baráže. Deklasovali Jihlavu

Z utkání Chomutov - Jihlava. Foto: Ladislav ChlíbekZ utkání Chomutov - Jihlava. Foto: Ladislav Chlíbek

Chomutov - Piráti jsou v baráži poté, co v pátém semifinálovém utkání zdolali na domácím ledě Duklu Jihlava. Chomutov si nyní zahraje s dvojicí extraligových týmů: Slávií a Olomoucí a prvoligovámi Českými Budějovicemi.

Reklama

"Série byla náročná, Jihlava proti nám šla neskutečně připravená a výborně motivovaná. Tak velké nasazení hráčů jsem v první lize neviděl. Klobouk dolů před našimi hráči, jak tyhle zápasy zvládli," hodnotil po utkání chomutovský kouč Břetislav Kopřiva.

Piráti vyhráli 6:3, sérii 4:1.

"Důležité bylo druhé utkání v Jihlavě, které nebylo jednoduché, ale trochu jsme se od něj odrazili. Neříkám, že tentokrát to bylo snadné. Nejspíš rozhodlo, že jsme udrželi spoustu přesilovek, což bylo na výsledcích znát," dodal.

Naopak zklamaný z vývoje série byl jihlavský trenér Petr Vlk. "Nebudu již hodnotit tohle utkání. Chci pogratulovat soupeři k postupu, zasloužil si ho. Myslím si, že jsme byli důstojným soupeřem a Chomutovu jsme cestu znepříjemnili, jak jen to šlo."

"Také musím poděkovat hráčům, že sérii odpracovali a ukázali, co v nich bylo. Bohužel kvalita soupeře se v zápasech projevila. Zlomovým bodem bylo utkání 1:0, kdy jsme ten konkrétní zápas neuhráli. Každopádně gratulace soupeři k zaslouženému postupu," konstatoval.

ČTĚTE:  Chomutov spřádá plány na Slávii a věří v extraligu

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový? Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?
Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty? Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty?
Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech

Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen
Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město? Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město?
Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?! Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?!


Komentáře