Piráti deklasovali Slovan. Vyhrají i podruhé?

Vzájemné utkání mezi Ústím a Chomutovem. Foto: Karel Dvořáček/Sporty Ústí
Vzájemné utkání mezi Ústím a Chomutovem. Foto: Karel Dvořáček/Sporty Ústí

Chomutov - Třetí třetina rozhodla na chomutovském ledě o vítězství Pirátů. Ti zvítězili 4:1 nad Slovanem Ústí. Chomutov vede v sérii 1:0.

Reklama

Piráti jsou považováni za favority, vyhráli základní část 1. ligy, touží po postupu do extraligy. Po roce by se hokejový tým z Chomutova rád vrátil mezi českou elitu.

"Jsme rádi, že tu bylo čtyři a půl tisíce diváků, kteří vytvořili super atmosféru. My doufáme, že to bude pokračovat a bude se zde hrát výborný hokej před takovou kulisou, jako byla v tomto utkání," uvedl po vítězném utkání trenér Pirátů Aleš Totter.

"Nehráli jsme čtrnáct dní a myslím si, že se to na nás projevilo. Chytili jsme rytmus až ve třetí třetině, myslím si, že v druhém utkání lze od nás čekat lepší výkon. Věřím, že na to navážeme a budeme hrát celých šedesát minut. Utkání jsme zvládli, za což jsme rádi. Série pokračuje, uvidíme co bude dál. Jsme spokojeni s prvním bodem," konstatoval chomutovský kouč.

"Myslím si, že jsme odehráli dobré utkání. Dvě třetiny jsme byli Chomutovu vyrovnaným soupeřem," hodnotil po porážce trenér ústeckých hokejistů Miroslav Mach.

"Chomutov má široký kádr, má třiatřicet hráčů, my jsme sem přijeli s osmnácti hráči. Ke konci nám došly síly, kluci to ale odmakali a my jsme na ně pyšní," dodal.

Druhé utkání se opět hraje na chomutovském ledu ve čtvrtek 19. února 2015.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře