Omluva fanouškům, fanklubu a vedení Pirátů

Claim.Claim.

CHOMUTOV - V uplynulých dnech na stránkách MojeChomutovsko.cz a následně v internetových diskusích a na sociálních sítích se v Chomutově stalo téma číslo jedna - články věnující se hokejovému klubu Piráti Chomutov. Na žádost několika čtenářů veřejně vysvětlíme, o co jde.

Reklama

Protože téma hokeje v Chomutově patří mezi diskutovaná a zároveň i kontroverzní, je a bude jednou z obsahových pilířů MojeChomutovsko.cz.

Využíváme i zkušenosti z Německa, kde je marketing značek propojený se sportem zcela běžný a média s obsahem pracují dle svého formátu.

Fanoušci hokeje na stránkách MojeChomutovsko.cz najdou samostatnou rubriku o Piráti, ve které najdou to, o čem se jinde nepíše.

Naším sloganem je O čem se jinde nepíše. A tomu přizpůsobujeme uchopení daného tématu vzhledem ke konkurenčním médiím v daném regionu a městě. Jinými slovy, záměrně píšeme jinak, než ostatní média.

Rozhodli jsem se nepublikovat strohou informační zprávu jako ostatní média. Zároveň téma posunout do kontroverze s cílem vyvolat emoce.

Emoce ke sportu patří a patří i k médiím. Média jsou stále více showbyznys a tím je i sport. Showbyznys se stává i z politiky.

Pokud spojíme sport, politiku a média - vznikne z toho třaskavý koktejl.

Každý příběh potřebuje své hrdiny. Na straně Pirátů jsou to manažeři a majitelé, na straně média tvář toho média.

Obdobné kampaně proběhly v minulosti na Litoměřicku, Roudnicku, Ústecku či Mostecku.

V roce 2014 proběhla na Litoměřicku kampaň spojená s místními politickými kauzami ve vztahu ke školství, zdravotnictví a životního prostředí.

Například v červnu 2015 jsme uspořádali debatu v Litvínově za účasti politiků, ekologů, odborníků a veřejnosti. Téma bylo Vize pro Mostecko a Litvínovsko na pozadí prolomení těžebních limitů a vítězství litvínovských hokejistů v extralize.

V únoru 2016 jsme uspořádali seminář se zástupci ústeckých sportovních klubů o vhodné podpoře a financování sportu na pozadí místní politické debaty podpory sportu ze strany města a sponzorů z komerční sféry.

MojeChomutovsko.cz je v Chomutově, ale i v Jirkově, Kadani či Klášterci nad Ohří doma.

Už za pár dní odstartuje druhý ročník ankety o NEJ vánoční strom 2016. V prvním ročníků zvítězilo město Klášterec nad Ohří, kde došlo v lednu tohoto roku ke slavnostnímu předání certifikátu.

MojeChomutovsko.cz - Tady jsme doma a O čem se jinde nepíše.

Pokud se fanoušků, fanklubu, vedení klubu či jeho majitele způsob publikace aktuálního tématu, který vedení hokejového klubu Piráti Chomutov vyslal do veřejného prostoru, dotkl, se omlouváme. Za samotnými články si však stojíme, neboť jsme k nim přistupovali zodpovědně.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.09 hvězdiček / Hodnoceno: 23x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru
Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku

Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!
Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech

Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018
Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví

Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví
Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!