Ledová sprcha pro Piráty. Ústí si vynutilo šestý zápas v play-off

Ústecká radost. Foto: Jana Zlámalová/Sporty ÚstíÚstecká radost. Foto: Jana Zlámalová/Sporty Ústí

Chomutov - Na domácím ledě Piráti selhali a v prodloužení prohráli s rivalem z Ústí nad Labem. Přestože Chomutov má ambice se vrátit mezi extraligovou elitu, zdolat Slovan není snadné. Šestý zápas se hraje na ústeckém ledě.

Reklama

Chomutov - Ústí 2:3 po prodloužení, stav série 3:2.

"Hodnotí se to těžce. Ztratili jsme na svém ledě důležité utkání. Náš výkon nebyl dobrý již od začátku utkání. Neměli jsme tempo, ani pohyb, což nám prohrálo celé utkání. Nevyužili jsme mnoho šancí, především tedy v závěru," neskrýval zklamání trenér Pirátů Břetislav Kopřiva.

"Soupeř bojoval a za tím vítězstvím si šel. Nakonec se k našemu soupeři přiklonilo štěstí. Nám se naopak v závěru vyhnulo. Stav je 3:2 a hraje se dál. Musím ale vyzvednout hru Ústí, bojovali neskutečně," dodal trenér favorizovaného týmu.

"Předvedli jsme parádní zápas. Musím před klukama smeknout. Klobouk dolů, protože to, co tu předvedli bylo něco úžasného," komentoval po vítězném utkání trenér Slovanu Miroslav Mach.

Oproti předchozím utkáním byl čtvrteční (26.2.2015) zápas vyrovnaný, tomu odpovídal i průběh, přestože začátek zápasu byl bojovný.

Šesté utkání se sehraje na ústeckém ledě. A to v neděli 1. března 2015.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře