Kadaňský zastupitel Jan Richter je krajským předsedou ANO

Jan Richter (uprostřed stojící). Foto: archiv ANOJan Richter (uprostřed stojící). Foto: archiv ANO

Kadaň - Delegáti na krajském sněmu si zvolili nové jméno - zastupitele Kadaně Jana Richtera. Ten je předsou hnutí ANO v Ústeckém kraji.

Reklama

Dosavadní Pavel Elias se přesunul na post místopředsedy krajského hnutí. Dalším místopředsdou je ministr životního prostředí Richard Brabec a Jan Hambálek.

Delegáti si rovněž určovali kandidátku do podzimních krajských voleb. Pokud ji na poslední chvíli nezmění předsednictvo v čele s Andrejem Babišem, bude jejím lídrem Petr Urbánek, opoziční zastupitel v Litoměřicích. Následovat by ho měl nový krajský předseda hnutí Jan Richter, který je zastupitelem v Kadani. Na třetím místě je mostecká zastupitelka Lubomíra Mejstříková.

Na dalších místech krajské kandidátky jsou Pavel Růžička (Louny), Jaroslav Bžoch (Teplice), Petr Nedvědický (Ústí), Jiří Anděl (Děčín).

Oficiálně chce hnutí ANO jména kandidátů představit 2. dubna 2016.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí
Údajného pedofila policie nenašla Údajného pedofila policie nenašla
Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?

Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista
Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8

Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu
Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný

Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou
Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery


Komentáře