Jsem rád za každý start v Chomutově, říká obránce Jaroslav Mrázek

Jaroslav Mrázek. Foto: archiv MojeChomutovsko.czJaroslav Mrázek. Foto: archiv MojeChomutovsko.cz

Chomutov, Kadaň - Hodně napilno má v probíhající sezóně hokejový obránce Jaroslav Mrázek. Je pilířem zadních řad prvoligové Kadaně, kde se mu daří i ve střelecké produktivitě. A navíc přidává ještě starty za Piráty Chomutov v extralize. „Jsem za to rád,“ říká Mrázek o svojí pozici v hokejovém prostředí.

Reklama

Jak se vám daří kombinovat působení ve dvou klubech? Za Kadaň jste do 9. ledna 2016 odehrál na pětadvacet zápasů, za Chomutov kolem deseti.

Nedělal bych nějak velké rozdíly, je to možná normální situace. Kadaň funguje jako chomutovská farma a hráči se tomu musí přizpůsobit. Je to naše práce. V extralize nastupuji většinou na pár střídání v zápase, v Kadani si v první lize zahraji dost.

Můžete charakterizovat obranné řady chomutovského týmu?

Myslím, že obrana je docela silná. Postupně přišlo až pět nových beků, hrají dobře. Jedině je pozitivní, že se Chomutovu daří. Zpravidla nastupujeme se třemi obrannými dvojicemi nebo se sedmi obránci.

Co pro vás možnost návratu na extraligový led znamená?

Nečekal jsem, že bych šel znovu z Kadaně do Chomutova. Spíš mi bylo po minulé sezóně řečeno, že se mnou nepočítají. Nakonec jsem se dostal do kádru Pirátů a uvidíme, jak to bude dál.

Jak berete snažení Kadaně v první lize? Aktuální páté místo a dlouhodobější postavení v horní polovině tabulky vyznívají příznivě.

Prohráli jsme sice v severočeském derby v Ústí nad Labem, ale soupeř byl k poražení. Podle mne jsou to ztracené tři body. Soutěž je hodně vyrovnaná. Zatím jsme na příčkách pro play-off. Ale v první lize je při náročnosti zápasů možné, že prohrajete dvakrát po sobě a klesnete v tabulce třeba o několik míst. Takže musíme jít krůček po krůčku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Buzení medvědů v chomutovském zooparku s Jakubem Kohákem Buzení medvědů v chomutovském zooparku s Jakubem Kohákem
OBRAZEM: Piráti se rozloučili se sezónou porážkou OBRAZEM: Piráti se rozloučili se sezónou porážkou
Další útok Islámského státu ve Francii? Další útok Islámského státu ve Francii?

Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo
Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize? Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize?
Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum

Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu? Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu?
Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi
Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku

Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár? Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár?
Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna
Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti


Komentáře