Jsem rád za každý start v Chomutově, říká obránce Jaroslav Mrázek

Jaroslav Mrázek. Foto: archiv MojeChomutovsko.czJaroslav Mrázek. Foto: archiv MojeChomutovsko.cz

Chomutov, Kadaň - Hodně napilno má v probíhající sezóně hokejový obránce Jaroslav Mrázek. Je pilířem zadních řad prvoligové Kadaně, kde se mu daří i ve střelecké produktivitě. A navíc přidává ještě starty za Piráty Chomutov v extralize. „Jsem za to rád,“ říká Mrázek o svojí pozici v hokejovém prostředí.

Reklama

Jak se vám daří kombinovat působení ve dvou klubech? Za Kadaň jste do 9. ledna 2016 odehrál na pětadvacet zápasů, za Chomutov kolem deseti.

Nedělal bych nějak velké rozdíly, je to možná normální situace. Kadaň funguje jako chomutovská farma a hráči se tomu musí přizpůsobit. Je to naše práce. V extralize nastupuji většinou na pár střídání v zápase, v Kadani si v první lize zahraji dost.

Můžete charakterizovat obranné řady chomutovského týmu?

Myslím, že obrana je docela silná. Postupně přišlo až pět nových beků, hrají dobře. Jedině je pozitivní, že se Chomutovu daří. Zpravidla nastupujeme se třemi obrannými dvojicemi nebo se sedmi obránci.

Co pro vás možnost návratu na extraligový led znamená?

Nečekal jsem, že bych šel znovu z Kadaně do Chomutova. Spíš mi bylo po minulé sezóně řečeno, že se mnou nepočítají. Nakonec jsem se dostal do kádru Pirátů a uvidíme, jak to bude dál.

Jak berete snažení Kadaně v první lize? Aktuální páté místo a dlouhodobější postavení v horní polovině tabulky vyznívají příznivě.

Prohráli jsme sice v severočeském derby v Ústí nad Labem, ale soupeř byl k poražení. Podle mne jsou to ztracené tři body. Soutěž je hodně vyrovnaná. Zatím jsme na příčkách pro play-off. Ale v první lize je při náročnosti zápasů možné, že prohrajete dvakrát po sobě a klesnete v tabulce třeba o několik míst. Takže musíme jít krůček po krůčku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře