Hokejisté mají na splacení půjčky další čas, fotbalisté ji splácet už nemusí

Fotbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comFotbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

CHOMUTOV - Nedokážeme splácet. To sdělili zástupci hokejového klubu Piráti Chomutov a FC Chomutov chomutovským zastupitelům. Ti v prvním případě splatnost půjčky oddálili, ve druhém rovnou odpustili.

Reklama

Zastupitelé na pondělním (19.6.2017) zastupitelstvu odhlasovali, že Piráti Chomutov nemusí zatím splatit zhruba 12,5 milionu. Termín byl právě do června 2017. Půjčka se zatím neprominula, posunula se její splatnost.

Naopak fotbalisté už splácet nic nemusí. Ti si v roce 2015 půjčili 1,5 milionu a nakonec letos jim půjčka byla prominuta.

Zástupci sportovních klubů i část zastupitelů argumentovali sportovními výsledky nebo zachováním mládeže.

Hokejový klub změnil vedení. Novým generálním manažerem Pirátů se stal Karel Adámek, který přišel ze Zlína. Ten slíbil, že klub finanční situaci vyřeší. Předběžný termín je do jara 2018.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře