Hokejisté Kadaně patří k překvapením WSM ligy. Dotírají na slavné soupeře

Jiří Drtina. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czJiří Drtina. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Kadaň - Hokejisté SK Kadaň patří k stabilním členům druhé nejvyšší soutěže, která letos nese název WSM liga. Přestože kadaňský tým je tradičním účastníkem soutěže, na úspěchy stále čeká. Letos však sezóna Kadaňským poměrně vychází.

Reklama

SK Kadaň vypadla v loňské sezóně v předkole play-off se Slovanem Ústí nad Labem. Letos se Kadaň ale drží v popředí tabulky, pravidelně boduje a aktuálně drží 5. místo v tabulce. Před Kadaní jsou už pak jen samé známé hokejové adresy: Slavia, Kladno, České Budějovice a Jihlava.

Tým vede zkušený trenér Jaroslav Beck, prosazují se hráči z Chomutova, jehož je Kadaň farmou. Naposledy doma Kadaň získala bod za porážku po samostatných nájezdech právě se Slavií Praha, která platí za největšího favorita WSM ligy.

"Se Slavií jsme odehráli kvalitní utkání. Docela jsme je přehrávali, ale nedotáhli do až do konce, a tak máme jen bod," hodnotil obránce Kadaně Jiří Drtina, který ale jinak patří Chomutovu a hokejově vyrostl ve Slavii, proti které tedy nyní startoval. Nějakou nostalgii ale Drtina necítil.

"Byl to výborný zápas. Slavia ubránila třetí třetinu se štěstím, v prodloužení jsme neproměnili šance a nájezdy pak vyzněly pro Slavii," komentoval zajímavý zápas trenér Beck.

Utkání rovněž sledovalo 2 090 diváků, což je na kadaňské poměry více než slušný počet. Vypadá to tedy, že letos by pro Kadaň postup do play-off měl být povinností.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový? Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?
Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty? Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty?
Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech

Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen
Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město? Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město?
Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?! Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?!


Komentáře