FOTO: Podvodní prodejci brambor řádí v regionu

Brambory. Foto: archiv Hana HaklováBrambory. Foto: archiv Hana Haklová

Ústecký kraj /NA VAŠÍ STRANĚ/ - Podvodní pojízdní prodejci ovoce a zeleniny se pohybují v regionu. "Brambory jsem nepotřebovala, nakonec mi vnutil 3 pytle. Jen jsem se divila, že jsou po 50 kg," napsala do redakce čtenářka Hana Haklová.

Reklama

"Zvonek u vrat a šílený štěkot mé psí holky mne donutil vstát. U vrat stálo auto a pán. I přes mé zavolání, že nic nekupuji, byl neodbytný. Trval na tom, že musí se mnou hovořit," popsala Hana Haklová, jak prodejce začne komunikaci se "zákazníkem".

"Přes mé chabé protesty mi je přesypali do přepravek na ovoce a odjeli. Tak jsem se vzpamatovala a uvědomila jsem si, za jakou cenu jsem koupila nepotřebné brambory. Měla bych pěknou dovolenou," konstatovala čtenářka.

"Druhý den jsem zavolala dceři, aby si vzala brambory. Přinutila mne, abych vstala a šla se na ně podívat. Obsah jednoho pytle byl za jeden den pokryt plísní, po oloupání slupky byl černý. Od 18. června stále myslím na toho šmejda, který mne okradl. Obsah mé koupě je již tekutý a páchne. Prodejcům, kteří v naší obci prodávali brambory, jsem ukázala moji koupi. Zděsili se. Požádala jsem je, aby vzkázali jiným prodejcům z Litoměřicka, co provádí jeden z nich, a v případě, že se pozná, má možnost do pondělního svátku odvézt si brambory i ty v tekutém stavu a vrátit mi peníze," dále popsala podvedená zákaznice.

"Nepřijel, a proto bych chtěla varovat naše občany před tímto lumpem, ale zároveň mne mrzí, že tím ublížím těm poctivým prodejcům, kteří umožnují našim zemědělcům získat za svou dřinu alespoň nějakou odměnu. Když jsou závislí na obchodních řetězcích, které si diktují ceny stěží pokrývající vstupní náklady," napsala do redakce čtenářka.

"Snad toto varování pomůže několika starším spoluobčanům proti šmejdům," dodala Hana Haklová.

Brambory podvodného prodejce
Brambory podvodného prodejce
Brambory podvodného prodejce
Brambory podvodného prodejce
Brambory podvodného prodejce
Brambory podvodného prodejce


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru
Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku

Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!
Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech

Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018
Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví

Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví
Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!


Komentáře