Cíl Pirátů: Zachránit se v extralize, přesto Růžička sní o předkole

Vladimír Růžička. Foto: archiv Ladislav ChlíbekVladimír Růžička. Foto: archiv Ladislav Chlíbek

Chomutov - Hokejisté Chomutova v premiérovém utkání po návratu do extraligy prohráli v Třinci 0:3. Nováček soutěže si uvědomuje, že v prvním roce bude bojovat o záchranu, přesto trenér Pirátů Vladimír Růžička sní o předkole play-off.

Reklama

"Cíl je jasný: Udržet Chomutov v extralize a poté se snažit bojovat o první příčky," konstatoval Vladimír Růžička před začátkem sezóny. Právě angažování bývalého reprezentačního kouče, který sklízel ve Slávii úspěch za úspěchem, má pomoci chomutovským Pirátům setrvat v nejvyšší hokejové soutěži. To se Chomutovu před dvěma lety nepovedlo.

Trenér podepsal s vedením klubu smlouvu na deset let. Zároveň řeší údajnou uplátkářskou kauzu.

Podle Růžičky sezóna bude dlouhá a každý bod bude důležitý. Proto střeleckou sílu Piráti během léta rozložili do všech formací.

Forma Pirátů měla v létě stoupající tendenci, posledních pět zápasů vyhráli a suverénně nejproduktivnější hráč přípravy Marek Hovorka. Hokejový maraton se rozjíždí, hracími dny v Chomutově budou především pátky, v listopadu i neděle či středy.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře