Chomutovský DP zruší linku do Prahy. O osudu trolejbusů politici nerozhodli

Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova. Foto: archiv MojeChomutovsko.czDopravní podnik měst Chomutova a Jirkova. Foto: archiv MojeChomutovsko.cz

Chomutov, Jirkov - Dálkový autobus na trase Chomutv - Praha bude zrušen. Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova (DPCHJ) ztrátovou linku nebude nadále provozovat. Ovšem o dalším osudu trolejbusové dopravy nebylo rozhodnuto.

Reklama

Radní Chomutova a Jirkova se ve středu (15.7.2015) na chomutovské historické radnici sešli na společném jednání. Jediným tématem byl dopravní podnik obou měst.

Odsouhlasili postupné zapojení Dopravního podniku měst Chomutova a Jirkova do systému Dopravy Ústeckého kraje a vzali na vědomí zrušení komerční meziměstské linky Jirkov - Chomutov - Praha k 31. srpnu 2015.

Pouze na vědomí vzali také předloženou analýzu provozu trolejbusové dopravy na území obou měst. Zastupující ředitel DPCHJ a radní města Chomutov Jaroslav Komínek totiž nastínil možnost, že by trolejbusová doprava v Chomutově a Jirkově mohla být zrušena.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře