Farmářské trhy v České Lípě se rozjíždějí v plné síle

Zelenina, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Zelenina, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Česká Lípa - Trhovci na Škroupově náměstí v České Lípě nabídnou ve čtvrtek 24. března 2016 poprvé sadbu košťálové a další zeleniny, salátů, bylinek, brambor, některých druhů květin a to za bezkonkurenční ceny na příklad u pěstitele pana Olivy, ale i u dalších.

Reklama

Poprvé letos nabídne svůj široký sortiment okrasné zahradnictví pana Váni - keře okrasné i ovocné, bylinky, květiny, sukulenty a mnoho dalšího. Květiny letničky, trvalky, sukulenty a další svůj zahradnický sortiment najdete též poprvé na Škroupově náměstí u zahradníka pana Maňáka ze Žandova.

Na trhu naleznete již některé druhy zeleniny, jablka, hrušky, brambory, řepu, cibuli sazečku a apod. a to u stánku zemědělce Hájka a zelináře Hozáka.
K dostání zde budou velikonoční kraslice, pomlázky, ručně zdobené velikonoční perníčky, kravské sýry ve tvaru beránka, mazance, velikonoční nádivka, nebo vynikající uzené.

Novinkou budou vynikající marmelády a další pochutiny od regionálního výrobce. Již tradičně nebudou chybět uzenářské a řeznické speciality od Marešů, čerstvé mléko a další výrobky Mléka z farmy, český kvalitní med, čerstvé pečivo od farmářského chleby až po koláčky, regionální řemeslné výrobky paní Josefky, stánek s holandskými sýry a další stánky.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře