Za tři roky bude mít Česká Lípa venkovní bazén v záplavové oblasti a za 54 milionů

Plán venkovního bazénu. Foto: město Česká LípaPlán venkovního bazénu. Foto: město Česká Lípa

Česká Lípa - Česká Lípa se za tři roky dočká venkovního, plaveckého bazénu s atrakcemi. Investiční plán je stanoven na 54 milionů korun a postaven bude v záplavové oblasti.

Reklama

I přes zaznívající kritiku zastupitelé České Lípy rozhodli o umístění plaveckého bazénu do ulice Barvířská vedle sportovního centra. Venkovní bazén s atrakcemi spolkne 54 milionů korun.

Obyvatelům města se nelíbí umístění venkovního bazénu. Měl by ležet na hlavním tahu z města k supermarketu Kaufland. Velkou námitkou je jeho umístění v záplavové oblasti.

I když město vyhodnocovalo celkem 6 míst, jako je Špičák nebo bývalé koupaliště Dubice, zastupitelstvu byl předložen pouze tento, jediný návrh.

Chceme, aby se po dvaceti letech diskuzí o venkovním koupališti, už konečně rozhodlo a koplo do země, a tak děláme všechny nezbytné kroky," řekla starostka města Romana Žatecká.

Studie, kterou zastupitelstvu předložil a okomentoval architekt, počítá s využitím hotové infrastruktury Sportareálu. Má být využito elektřiny a odpadního tepla, které prodlouží koupací sezónu.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Skandalista Sládek zatčen v Chomutově. Dělal kampaň Skandalista Sládek zatčen v Chomutově. Dělal kampaň
OBRAZEM: Piráti doma padli s Mladou Boleslaví po nájezdech OBRAZEM: Piráti doma padli s Mladou Boleslaví po nájezdech
Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat

Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku
Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci
Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení


Komentáře