Uzavírka českolipské Moskevské ulice odkloní autobusy

MHD v České Lípě. Foto: archiv BusLineMHD v České Lípě. Foto: archiv BusLine

Česká Lípa - Z důvodu úplné uzavírky ulice Moskevská v České Lípě bude odkloněn provoz městské autobusové dopravy (MAD). Uzavírka je ve dnech 7.5.2016 - 11.5.2016.

Reklama

Z tohoto důvodu uzavírky Moskevské ulice nebudou obsluhovány zastávky MAD Sokolská, Erbenova, Moskevská a Svatého kříže.

Na těchto zastávkách bude na viditelném místě umístěna informace pro cestující o tom, že tyto zastávky nebudou obsluhovány a informace o možnosti využití alternativních zastávek, kterými budou zastávka Česká Lípa Purkyňova-nemocnice a provizorní zastávka v Děčínské ulici před OD Banco (mezi světelnou křižovatkou a křižovatkou ulic Děčínská a Sokolská).

V opačném směru to budou zastávky U jezu a Purkyňova-nemocnice. Informace pro veřejnost zajistí provozovatel MAD v České Lípě BusLine.

Současně se nařizuje objížďka, která bude vedena pro uzavírku provozu ulice Moskevská v obci Česká Lípa od 7.5.2016 do 11.5.2016, po místních komunikacích a silnici č. II/262 a to po ulicích Purkyňova, U Ploučnice, Děčínská, Sokolská, Erbenova a U Synagogy v České Lípě.

ČTĚTE:  Startuje rekonstrukce mostu na silnici I/9 v České Lípě

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře