Českolipsko - AKTUALITY

Venkovní bazén i v České Lípě? Hledá se vhodné místoVenkovní bazén i v České Lípě? Hledá se vhodné místo

Česká Lípa - Bez venkovního bazénu jsou obyvatelé České Lípy. To by se mělo změnit. Radnice hledá vhodné místo ve městě a připravují změnu územního plánu.

Výstavba obchvatu v Dubé pozmění jízdní řády autobusůVýstavba obchvatu v Dubé pozmění jízdní řády autobusů

Česká Lípa - Od pátku (9.8.) od 7:00 musí cestující linek 1 a 3 z Dubé a linky 4 z České Lípy počítat s výlukou. Kvůli obchvatu v Dubé se uzavře silnice.

Českolipská nemocnice má nové představenstvoČeskolipská nemocnice má nové představenstvo

Česká Lípa - Druhá největší nemocnice v kraji má nové představenstvo, které vede ředitel Kratochvíl. Staré bylo odvoláno po rezignaci členů na své pozice.


Město se chce postarat o zanedbané pozemky. Peníze pak bude vymáhat po majitelíchMěsto se chce postarat o zanedbané pozemky. Peníze pak bude vymáhat po majitelích

Česká Lípa - Městu Česká Lípa došla trpělivost s černými skládkami na soukromých pozemcích. I když pozemky nevlastní, chystá se je uklidit a náklady na údržbu potom vymáhat po majitelích pozemků.

Vladimír Jeník se ujal funkce šéfa českolipské městské policieVladimír Jeník se ujal funkce šéfa českolipské městské policie

Česká Lípa - Českolipští zastupitelé pověřili Vladimíra Jeníka, aby se ujal funkce ředitele městské policie. Nový šéf plánuje zlepšit mezilidksé vztahy ve sboru.

Stovky nemovitostí - pole, domy, pozemky - na Českolipsku jsou bez majitele. Nejste milionáři?Stovky nemovitostí - pole, domy, pozemky - na Českolipsku jsou bez majitele. Nejste milionáři?

Českolipsko - Je to k nevíře, ale na Českolipsku jsou stále stovky nemovitostí bez majitele a stát je hledá. Nezdědili jste něco? Podívejte se na seznam!


Do příprav soutěže Vesnice roku 2015 se zapojili občané a chalupáři, říká starosta Prysku Jan SvitákDo příprav soutěže Vesnice roku 2015 se zapojili občané a chalupáři, říká starosta Prysku Jan Sviták

Prysk /OBCE ČESKOLIPSKA/ - Prysk získal Bílou stuhu v soutěži Vesnice roku 2015. "Po zisku modré stuhy v loňském roce jsme letos získali stuhu bílou a do příprav se zapojila velká část obyvatel Prysku…

Informace pro občany Nového Boru postižené zdravotními problémyInformace pro občany Nového Boru postižené zdravotními problémy

Nový Bor - Vzhledem k žádostem některých občanů o informace ve věci odškodnění či již přímým požadavkům na finanční odškodnění za postižení zdravotními problémy město Nový Bor sděluje, že v současné d…

V Novém Boru jsou uzavřeny všechny mateřské školyV Novém Boru jsou uzavřeny všechny mateřské školy

Nový Bor - Kvůli kontaminované vodě ve vodovodní síti v Novém Boru jsou uzavřeny všechny mateřské školy ve městě.


Kontaminovaná voda v Novém Boru. Lidé mají střevní potížeKontaminovaná voda v Novém Boru. Lidé mají střevní potíže

Nový Bor - V Novém Boru výrazně přibylo nemocných se střevními potížemi. Ve městě jsou cisterny s pitnou vodu, vodárenská společnost zkontrolovala vodovodní řad.

V Máchově jezeře je zhoršená kvalita vody. A co ostatní koupaliště na Českolipsku?V Máchově jezeře je zhoršená kvalita vody. A co ostatní koupaliště na Českolipsku?

Českolipsko - V Máchově jezeře a v Hamerském jezeře je zhoršená kvalita vody. Velmi špatná situace je v Zákupech, naopak výborná kvalita vody je ve Sloupu v Čechách.

Českolipská radnice rozdá peníze talentovaným dětem, i nemocnému chlapciČeskolipská radnice rozdá peníze talentovaným dětem, i nemocnému chlapci

Česká Lípa - Další peníze poputují k nemocnému Jiříkovi Ullmannovi z České Lípy. Finance rozdá i devíti talentovaným dětem.


Strana 8 z 10
«« 6 7 8 9 10 »»