Pavla Procházková skončila ve vedení českolipské městské policie

Pavla Procházková. Foto: archiv MojeČeskolipsko.czPavla Procházková. Foto: archiv MojeČeskolipsko.cz

Česká Lípa - Kauza českolipské městské policie graduje. Na mimořádném zastupitelstvu byla odvolána Pavla Procházková, strážníky nově řídí starostka Romana Žatecká.

Reklama

Pavla Procházková byla jmenována do funkce uvolněné radní s pravomocemi řízení Městské policie v České Lípě v půli prosince 2014. Zastupitelka ANO vystřídala starostku Romanu Žateckou (ČSSD), měla nastavit nová pravidla a dlouhodobou neklidnou situaci uklidnit. To se ale nestalo a naopak Městská policie se stala v prvních měsících roku 2015 tématem číslo jedna ve městě.

Už při jmenování Procházkové vedení radnice čelilo kritice opozice, že se uvolněná funkce radní pro Procházkovou stává placeným místem poté, co opustila Krajskou hygienickou stanici.

Radnice pod vedením starostky Romany Žatecké si slibovala velké změny. Nakonec se Pavla Procházková ve sporu strážníků s městem postavila na stranu městské policie.

Po odvolání Procházkové oznámil předseda oblastní organizace ANO Zdeněk Ježák, že hnutí opouští čtyřkoalici. S tím nesouhlasí místostarostka Alena Šafránková (ANO), která se Procházkové nezastala.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Skandalista Sládek zatčen v Chomutově. Dělal kampaň Skandalista Sládek zatčen v Chomutově. Dělal kampaň
OBRAZEM: Piráti doma padli s Mladou Boleslaví po nájezdech OBRAZEM: Piráti doma padli s Mladou Boleslaví po nájezdech
Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat

Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku
Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci
Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení


Komentáře