Karel Tejnora je novým českolipským radním za odvolanou Procházkovou

Karel Tejnora. Foto: archiv ODS
Karel Tejnora. Foto: archiv ODS

Česká Lípa - Karel Tejnora z ODS byl zvolen novým radním města Česká Lípa. Naopak ve funkci skončila Pavla Procházková z ANO.

Reklama

Tři členové hnutí ANO 2011 v březnu vypověděli koaliční smlouvu. Na březnovém jednání zastupitelstva byli upozorněni, že z této skutečnosti je nutné vyvodit i personální změny. Vyzvala jsem je, aby mi dodali pro dubnové jednání zastupitelstva svoje návrhy tak, aby mohl být řádně zpracován materiál pro jednání zastupitelstva. Žádné návrhy jsme neobdrželi. Návrh jsme tedy předložili vlastní, který je směrem k členům hnutí ANO 2011 velmi vstřícný,“ uvedla starostka České Lípy Romana Žatecká.

Do dubnového jednání zastupitelstva měli zástupci ANO 2011 celkem 18 míst ve výborech zastupitelstva, tři z nich zastávali předsednické funkce. Po dubnovém zastupitelstvu mají nyní jen 14 postů.

Odvoláni ze svých funkcí byli předsedové výboru pro výchovu a vzdělávání Zdeněk Ježák a předsedkyně výboru pro životní prostředí Pavla Procházková. V pozici předsedkyně výboru pro pronájem a prodej nemovitostí zůstala Jitka Volfová.

ČTĚTE:  Pavla Procházková skončila ve vedení českolipské městské policie

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře