Chirurgické oddělení nemocnice v České Lípě obnovuje operace, má nového primáře

Nemocnice. Foto: archiv MojeČeskolipsko.czNemocnice. Foto: archiv MojeČeskolipsko.cz

ČESKÁ LÍPA - Chirurgické oddělení českolipské nemocnice je opět stabilní. Od 9. března 2017 nastupuje do pozice nového primáře oddělení lékařTomáš Verner.

Reklama

"Další tři chirurgové stáhli své avizované výpovědi a na oddělení zůstávají i nadále pracovat," uvedlo vedení českolipské nemocnice v prohlášení.

Od 9. března budou v českolipské nemocnici prováděny opět akutní i plánované operace, v provozu budou také veškeré porady, indikační, proktologická, mammologická a urologická.

Dle potřeby zůstává také v platnosti dohoda mezi českolipskou nemocnicí a Krajskou nemocnicí v Liberci o možném posílení chirurgického týmu. Chirurgové z Liberce budou na domluvené výkony dle aktuální situace do České Lípy dojíždět.

"Oddělení bude od tohoto data navíc fungovat ve zvýšené kvalitě, nový primář nám přináší možnosti nové operativy, zejména co se týče laparoskopických operace,“ uvedl ředitel pro zdravotní obory českolipské nemocnice Lubor Picmaus.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté
Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše
Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila

Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů
OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec
V ústecké nemocnici mělo zemřít dítě V ústecké nemocnici mělo zemřít dítě


Komentáře