Českolipský venkovní bazén vyprojektuje firma ze Zlína

Plán venkovního bazénu. Foto: město Česká LípaPlán venkovního bazénu. Foto: město Česká Lípa

Česká Lípa - Venkovní bazén v České Lípě naprojektuje zlínská firma Centroprojekt Group. Firma se specializuje na projektování koupališť.

Reklama

„Vítěz nabídl nejlepší cenu, ale má také velké zkušenosti včetně projektování v zahraničí,“ komentoval rozhodnutí českolipský místostarosta Juraj Raninec (ODS).

Zlínská společnost se tak má v České Lípě postarat o zpracování projektové dokumentace pro sloučené územní a stavební řízení na venkovní bazén, o dokumentaci pro provedení stavby, dále pak o inženýrskou činnost vedoucí k vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení ve sloučeném řízení a poskytnout součinnost projektanta při zadávacím řízení na výběr zhotovitele stavby.

„Práce na projektu by vítězná firma měla zahájit hned po podpisu smlouvy o dílo, přičemž jejich dokončení předpokládáme v prvním čtvrtletí roku 2017, i když definitivní termín bude záviset na době zpracování Změny č. 6 Územního plánu města Česká Lípa,“ uvedla Jolana Nebřenská, vedoucí odboru rozvoje, majetku a investic českolipského městského úřadu.

„Zadávací řízení jsme vyhlásili v souladu se současnými zákony a přihlásili se do něj také zájemci, kteří přímo vyzváni nebyli,“ podotkla Nebřenská.

Hodnotící komise pak posoudila nabídky tří uchazečů z hlediska prokázání splnění kvalifikačních předpokladů a splnění zadávacích podmínek a konstatovala, že všichni uchazeči kvalifikační a zadávací podmínky splnili.

Právě výběr projektanta vzbudil u některých opozičních zastupitelů města pochyby, zda nebyla veřejná zakázka "ušita na míru". To místostarosta Juraj Raninec odmítl.

Centroprojektu Group nabídl cenu za 1 427 800 korun vč. DPH. Náklady na uhrazení této zakázky jsou obsaženy v rozpočtu města na rok 2016.

Město chce venkovní koupaliště postavit tak, aby využilo zázemí stávajícího Sportareálu.

ČTĚTE:  Za tři roky bude mít Česká Lípa venkovní bazén v záplavové oblasti a za 54 milionů

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí
Údajného pedofila policie nenašla Údajného pedofila policie nenašla
Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?

Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista
Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8

Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu
Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný

Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou
Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery


Komentáře