Vítěze Hrádek nad Nisou a Liberecko nadchla anketa Nej vánoční strom

Starosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Starosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Druhý ročník ankety Nej vánoční strom se setkal s velkým úspěchem napříč Ústeckým a Libereckým krajem. Starosta vítězného města Josef Horinka převzal z rukou šéfredaktora SeveročeskýDeník.cz Radka Pešouta certifikát o tom, že Hrádek na Nisou má Nej vánoční strom severních Čech za rok 2016.

Reklama

Od Vejprt přes Ústí nad Labem, Štětí či Rumburk až Turnov. Velká anketa nadchla města a obyvatele severních Čech.

SeveročeskýDeník.cz anketou podporuje nejen patriotismus, ale i propagaci jednotlivých měst.

"Podpora hlasování byla pro mě velmi příjemným překvapením, regionálním kolem Liberecka jsme projeli jak nůž máslem, to samé se dá říct o "severočeském kole", kde když jsem viděl, že se na nás začínají někteří soupeři dotahovat, zmobilizoval jsem pro podporu i u sousedních starostů a oni mi zase pomohli "vyhecovat" obyvatele jejich měst," říká starosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka.

"Poděkování si jistě zaslouží všichni, kteří náš strom v obou kolech hlasování podpořili, ve velké míře samozřejmě samotní obyvatelé města Hrádku nad Nisou, dále bych rád poděkoval primátorovi města Liberce Tiborovi Batthyánymu a obyvatelům Liberce, kolegům starostům měst Hejnice Jardovi Demčákovi a Chrastavy Michaelovi Canovovi a obyvatelům měst Hejnice a Chrastava," dodává.

Rozdány byly i ceny pro hlasující, kteří je obdrží v následujících dnech.

"Děkujeme všem zúčastněným a věříme, že se zapojí i v dalším ročníku na konci roku 2017," říká Radek Pešout. "Připravujeme velké překvapení a chceme anketu ještě mnohem více zatraktivnit."

Stejná anketa proběhla i v západních Čechách a v Moravskoslezském kraji.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře