SeveročeskýDeník.cz 2020: Jen zajímavé informace ze severu Čech pro každý den

Logo SeveročeskýDeník.cz 2020
Logo SeveročeskýDeník.cz 2020

Web SeveročeskýDeník.cz vznikl v březnu 2014 a od té doby prošel několika zásadními změnami. Pro rok 2020 navíc vstupuje do nové éry s cílem přinést jiný styl informací ze severu Čech.

Reklama

Uteklo to jako voda a nechce se tomu ani věřit. Startujeme do roku 2020 a SeveročeskýDeník.cz je tu stále. A bude tu i nadále.

Je to dlouhé, ale i krátké období. Životnost médií a značek se počítá na roky a desetiletí. Z tohoto pohledu je SeveročeskýDeník.cz stále na začátku.

Kromě klasického zpravodajství redakce v uplynulém období dokázala vytvořit mnoho atraktivních témat, která ovlivnila dění v daném regionu či městě.

Editační a redakční koncepce byla a do budoucna je stále ta samá: Přinášet témata, o kterých se jinde nepíše.

Jen to musíme vytvářet jinak, neboť snad nikde jinde neplyne čas tak rychle jako v médiích. Musí reagovat na změny. Jak v preferencích a nalad čtenářů, tak i v rámci vývoje v mediální branži a u internetového webu zvláště v oboru technologií.

Přestože základ je stále stejný - publikovat informace a témata, svět kolem nás se mění. A na tento svět, na tuto realitu, musíme reflektovat.

Proto jsme pro první čtvrtletí roku 2020 připravili poměrně zásadní změny. Za pár týdnů představíme novou grafiku a zároveň jiný styl psaní, než na který jste dosud na SeveročeskýDeník.cz byli zvyklí.

Také proměníme mix témat a informací, o kterých budeme psát. A nejen to, budeme nabízet i jiné formáty, které jsme si během dvou let vyzkoušeli a otestovali...

SeveročeskýDeník.cz je součástí mediální skupiny MediaShow Group, která v uplynulých letech vznikla především jako "zastřešující subjekt" pro online regionální deníky. Protože ve skupině je více webu, v roce 2020 dojde k plné integraci tak, aby se vzájemně doplňovaly.

Ve spolupráci s dalšími weby, jako třeba s MediaShow.cz, může SeveročeskýDeník.cz naplnit svoji roli informačního webu pro novou éru - především pro rychlé, stručné, nebulvární a regionální informace, které čtenář (uživatel) čte na mobilním telefonu ať je kdekoliv - doma, v práci, ve škole, v autobuse, ve vlaku, v autě, na ulici, v kavárně...

Základní data o SeveročeskýDeník.cz

Obsahová struktura: Investigativní témata, rozhovory, sport, servisní informace, životní styl. Regionální a lokální zprávy, důležitá témata z celého Česka i ze zahraničí.

Také trendy životní styl (zdraví, bydlení, cestování, finance, auto, hobby, jídlo). Aktuální zprávy, lídr regionálních informací. Jistota důvěryhodných a ověřených zpráv. Blízkost, osobní setkání se čtenáři, maximální flexibilita v obsahu, interaktivita, multimediální prvky jako jsou fotogalerie a videa.

Cílová skupina: nad 25 let, převládají ženy se zhruba 60%, převážně ze středních a malých měst.

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře