Rosteme! Proto SeveročeskýDeník.cz vylepšuje strukturu webu i obsah

Claim.Claim.

V současné době jsme "na půl cesty". Procházíme tradičními bolestmi rozvíjejícího projektu, který neustále expanduje. Protože nevznikáme "ze shora" směrem "dolů", ale přesně opačně, musíme "za pochodu" přizpůsobovat obsah, tak i strukturu webu.

Reklama

SeveročeskýDeník.cz odstartoval dvěma lokálními weby na jaře 2014, a to v regionu Litoměřic a Roudnice nad Labem. Od té doby vznikly lokální verze v Ústeckém a Libereckém kraji.

Letos i v Plzeňském a Karlovarském kraji. Nechybí ani v Moravskoslezském kraji.

Součástí jsou i celoplošné magazíny.

V září 2016 jsem byl na stáži v několika médiích v Německu. Setkal jsem se s vedoucími pracovníky, zúčastnil se několika seminářů a debat, viděl jsem několik různých typů zpravodajských sálů a redakcí.

Protože chceme od začátku tvořit kvalitní médium podle západoevropského stylu, neboť například liberální prostředí německých médií je nám blízké, díváme se především tím směrem.

Přesně víme, co chceme a kam míříme. Abychom společně s vámi toho dosáhli, musíme postupně měnit obsah a jeho strukturu. Další změny si nutí i expanze, neboť její řízení není snadné.

Vytváříme integrovaný newsroom, který dokáže zajistit kvalitní obsah pro všechny regionální i lokální deníky.

Zároveň chceme vám, našim čtenářům, nabídnout ještě lepší nabídku. Přitom našim cílem není psát toho nejvíce, ale to nejzajímavější.

Nemá smysl vám nabízet 30 článků denně na každém lokálním webu, když vás zaujmou jen dva. Pro nás to znamená lépe vybírat témata.

Současně chceme, abyste se na našem webu vyznali a dostali jste přesně to, co vás zajímá. Tomu bude nově odpovídat i struktura webu.

Hlavní témata a články budou publikovány na doméně www.severoceskydenik.cz a na lokálních doménách najdete vlastní redakční články a nově i servisní informace, mezi které patří nejen uzavírky a omezení v dopravě, ale také zprávy z radnic a městských úřadů pod názvem Servis.

Na homepage daného lokálu se dozvíte i aktuální nabídky obchodníků a poskytovatelů služeb pod názvem Akce.

Spuštěna bude i samostatná stránka věnovaná životnímu stylu pod názvem SeveročeskýDeník.cz/Styl.

Posílíme i hlavní část, a to v rubrice Kauzy a Politika. Součástí bude i větší důraz na datavou žurnalistiku.

SOUVISEJÍCÍ:  Spouštíme datovou žurnalistiku ve spolupráci s institutem Vize pro Česko

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Česko

Poslední prázdninový týden: Nejdřív tropy, pak déšť Poslední prázdninový týden: Nejdřív tropy, pak déšť
Prezidenta si čeští voliči zvolí v půli ledna 2018 Prezidenta si čeští voliči zvolí v půli ledna 2018
Vydatné bouřky v severních Čechách utnou vysoké teploty Vydatné bouřky v severních Čechách utnou vysoké teploty

Každodenní kolony u Prahy na D8. Řidiči se musí obrnět trpělivostí Každodenní kolony u Prahy na D8. Řidiči se musí obrnět trpělivostí
Na hodinu 180, skoro 28 tisíc měsíčně. I tak třetina německé mzdy Na hodinu 180, skoro 28 tisíc měsíčně. I tak třetina německé mzdy
Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Severočeši? Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Severočeši?

Policie žádá Sněmovnu o vydání Babiše a Faltýnka. Kvůli Čapímu hnízdu Policie žádá Sněmovnu o vydání Babiše a Faltýnka. Kvůli Čapímu hnízdu
Víte, čím tankujete? EU změní označení benzínu a nafty Víte, čím tankujete? EU změní označení benzínu a nafty
Jak nepřecenit schopnost splácet půjčku? Jak nepřecenit schopnost splácet půjčku?

Brusel si posvítí i na chleba či hranolky. Nařídí teplotní normu Brusel si posvítí i na chleba či hranolky. Nařídí teplotní normu
V okolí Prahy se pohybuje puma. Utekla ze zooparku V okolí Prahy se pohybuje puma. Utekla ze zooparku
V severních Čechách se policie zaměřila na kamiony a autobusy. Hledala i migranty V severních Čechách se policie zaměřila na kamiony a autobusy. Hledala i migranty


Komentáře