VEXTA hledá montážní party ze severu Čech pro okna a dveře VEKRA

Výstavba domu, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Výstavba domu, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Montážní party nejen ze severu Čech mohou získat stabilní a dlouhodobou práci, pokud se zapojí do týmu společnosti VEXTA. Ta zejména v regionu středních Čech a Prahy zajišťuje komplexní dodávku, montáž a záruční a pozáruční servis oken a dveří VEKRA.

Reklama

Firma zákazníkům garantuje díky dlouholetým zkušenostem v oboru kvalitu a precizně odvedenou práci. Pro dodávku a montáž oken disponuje zkušenými obchodními i montážními pracovníky s dlouholetou praxí.

Práce pro montážní party

A právě tento tým se VEXTA rozhodla rozšířit o další montážní party pro trvalou externí spolupráci na montáže oken a související práce.

Mezi požadavky je praxe 3 roky, kterou je nutné doložit referencemi.

Dále je vyžadováno vlastní auto a nářadí.

K dalším kritériím patří bezúhonnost a absolutní spolehlivost s ochotou pracovat.

Klienti firmy Vexta požadují kvalitu odvedených prací a montážní party ji musí zajistit. Aby montážníci se mohli plně soustředit na vykonávanou práci, včasná úhrada faktur je samozřejmostí. Ceník montážních prací firma zašle na vyžádání.

Zájemci se hlásí na kontaktní email: maly@vexta.cz. Požadavkem je zaslání životopisu. Spolupráce je možná ihned.

O firmě VEXTA

Počátky založení společnosti VEXTA se datují k roku 1992. Významným krokem v rozvoji společnosti je zahájení spolupráce s firmou VEKRA. Od roku 2000 firma zákazníkům zajišťuje kompletní dodávku a montáž plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří.

V roce 2010 firma pod tehdejším názvem Vekra stavební je přijata do cechu pro zateplování budov a zařazuje se tak mezi úzkou skupinu nejserióznějších realizačních firem v ČR. V roce 2013 vzniká současný název VEXTA. Divize „zateplení“ i „okna“ v roce 2015 úspěšně realizují celou řadu zajímavých zakázek především v Praze a Středočeském kraji.

Toto je komerční sdělení: SeveročeskýDeník.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více zde

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře