Advertorial

Dětský den a piknik s roudnickou porodnicí v Lovosicích a LitoměřicíchDětský den a piknik s roudnickou porodnicí v Lovosicích a Litoměřicích

Červen patří dětem a maminkám. Prožijte odpoledne v pohodě, setkejte se s kamarádkami a vemte s sebou své ratolesti. Jste nastávající maminka? Přijďte také.

Hledáme hostesky pro promo dětský den a piknikHledáme hostesky pro promo dětský den a piknik

PR Nest Media s.r.o. hledá pro eventové akce hostesky.

Roudnická nemocnice hledá posily do týmuRoudnická nemocnice hledá posily do týmu

Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně do týmu.


Reakce na cílenou kampaň: Roudnická nemocnice neomezuje zdravotní péčiReakce na cílenou kampaň: Roudnická nemocnice neomezuje zdravotní péči

Ostře se vymezujeme proti cíleně šířené kampani na sociálních sítích, která naprosto lživě informuje o omezování péče v Podřipské nemocnici s poliklinikou.

Ústecký kraj roudnickou pohotovost nepodpoříÚstecký kraj roudnickou pohotovost nepodpoří

Dětská pohotovost v Roudnici nad Labem peníze na provoz od kraje nedostane, přestože na konci ledna 2018 finanční podporu ve výši 610 tisíc Kč přislíbil.

Mimosoudní vymáhání pohledávek šetří peníze i časMimosoudní vymáhání pohledávek šetří peníze i čas

Jak se domoci splacení pohledávky rychle a i levně než zdlouhavým procesem u soudu s rizikem, že dlužník už nebude mít z čeho zaplatit věřiteli? Existuje možnost zvolit mimosoudního vymáhání pohledáve…


Libochovice jsou ideálním místem pro bydleníLibochovice jsou ideálním místem pro bydlení

Proč bydlet v hektickém městě, když je možné zvolit ideální místo kombinující město s malou obcí. To jsou například Libochovice, které mají kvalitní infrastrukturu i možnosti bydlení.

Akce 2+1: PR článek za skvělou cenu či zdarma pro každéhoAkce 2+1: PR článek za skvělou cenu či zdarma pro každého

Až do konce ledna 2018 probíhá akční nabídka objednávky 3 PR článků za cenu 2, resp. 2 PR článků a 1 zdarma. Podpořte podnikání skvělým marketingovým nástrojem.

Rozhodněte se pro kariéru v médiích. Hledáme právě vásRozhodněte se pro kariéru v médiích. Hledáme právě vás

Máme otevřené pracovní pozice, pro které průběžně hledáme spolupracovníky. Vytváříme projektové týmy a pro ně lidi vykonávající specifické činnosti.


Libochovice nabízejí pamětihodnosti i kulturu po celý rokLibochovice nabízejí pamětihodnosti i kulturu po celý rok

Libochovice patří mezi významná města, která nabízejí památky i kulturní vyžití. Jsou nazývány i perlou Poohří a po celý rok jsou ideálním místem pro výlety i kulturní akce.

Nativní a komerční články pomáhají podnikatelům růstNativní a komerční články pomáhají podnikatelům růst

Jeden z nejúčinnějších propagačních nástrojů jsou komerční a nativní články. Tento formát je vhodný pro brand i výkon. Umožňuje obsáhlejší sdělení, kdy je třeba produkt více popsat a zpropagovat.

Obce, úřady, firmy mají obsah pod kontrolou. Díky tiskové zprávěObce, úřady, firmy mají obsah pod kontrolou. Díky tiskové zprávě

K šíření vlastního tiskového sdělení slouží tisková zpráva, která je účinný PR nástroj. Prostřednictvím textu lze rychle a efektivně oslovit velký počet čtenářů.


Strana 2 z 3
«« 1 2 3 »»