SeveročeskýDeník.cz se stává součástí Regiony MEDIASHOW

Grafika, ilustrační foto. Foto: Pixabay
Grafika, ilustrační foto. Foto: Pixabay

Web SeveročeskýDeník.cz se od prosince 2021 stává součástí celoplošného informačního portálu MEDIASHOW, který vznikl 19. listopadu 2005. Informujeme o novinkách a změnách.

Reklama

Web SeveročeskýDeník.cz vznikl z lokálních verzí MojeLitoměřicko a MojePodřipsko v březnu 2014. V roce 2015 byl rozšířen o další lokální verze po celém Ústeckém kraji a v následujícím roce i v Libereckém kraji.

Během let 2014 až 2020 si web SeveročeskýDeník.cz našel své čtenáře a vyprodukoval před 10 tisíc původních textů, které jsou nadále v archivu. Web vytvořil mnoho vlastních témat specializovaných na investigativní a názorovou žurnalistiku.

Situace se změnila v roce 2020, kdy i do provozu webu SeveročeskýDeník.cz zasáhla pandemie covid-19. V průběhu roku 2020 bylo rozhodnuto, že od října 2020 bude nově posilován obsah na webu MEDIASHOW, který více obsahově bude zaměřen na zpravodajství z regionů.

Od října 2020 jsme zkonsolidovali redakci a vytvořili celoplošný web MEDIASHOW, který je obsahem schopen zasáhnout čtenáře napříč Českem.

Do popředí se dostalo regionální zpravodajství z velkých center jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, dále Olomouc, Pardubice, Hradec Králové, Zlín či České Budějovice.

Nově více na MEDIASHOW bude posilován obsah z Ústeckého a Libereckého kraje.

Původní web SeveročeskýDeník.cz bude nadále zachován. V první fázi bude na obou webech MEDIASHOW a SeveročeskýDeník.cz identický obsah v rámci regionálního zpravodajství. Tato fáze není zatím časově ohraničena.

Budeme rádi, když navštívíte Regiony MEDIASHOW, kde najdete i informace z Ústeckého a Libereckého kraje.

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře