Rozhodněte se pro kariéru v médiích. Hledáme právě vás

Práce v médiích, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comPráce v médiích, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Máme otevřené pracovní pozice, pro které průběžně hledáme spolupracovníky. Vytváříme projektové týmy a pro ně lidi vykonávající specifické činnosti.

Reklama

Nastartujte pracovní kariéru s MediaShow Group, mimo jiné vydavatelem SeveročeskýDeník.cz.

Mediální skupina je podnikatelský start-up. Dynamicky se neustále rozvíjíme a rozšiřujeme své aktivity po celém Česku. Tyto specifické podmínky se odrážejí i ve stylu naší práce.

Nejsme koncern, nejsme státní úřad, nejsme ani živnostník.

Jsme především internetová firma, která na straně jedné vydává digitální i tištěná média, která tvoří obsah. Na straně druhé našimi klienty jsou podnikatelé, kteří pro svůj růst potřebují inzerovat. A my jim nabízíme inzertní produkty a zároveň pomáháme s marketingovými koncepty a strategiemi.

Co děláme

Reklamním zadavatelům nabízíme inzertní potenciál mnoha zpravodajských a magazínových serverů a tištěných periodik pod hlavičkou jediného subjektu.

Zastupovaná média reprezentujeme před přímými klienty, reklamními a  mediálními agenturami.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti internetové a tištěné reklamy.

Koho hledáme

Jsme otevřeni novým spolupracovníkům, kteří nehledají pracovní místo státního úředníka, pracovní židli v open space nadnárodní firmy, nejsme ani výrobní podnik či technologická společnost.

Jsme především vydavatel, který produkuje obsah pro internetové deníky a magazíny.

Jsme obchodní firma, která zprostředkovává prodej reklamy mezi inzerentem a médiem.

S námi spolupracují novináři a obchodníci. Lidé, kteří s námi chtějí růst a baví je budovat mediální skupinu.

Co nabízíme

Přátelské prostředí

Naše firemní kultura je otevřená a neformální, avšak dodržujeme pravidla. Podporujeme home office, neboť naši spolupracovníci jsou z celé České republiky. Potřebujeme lidi především v terénu a nikoliv v kancelářích.

Pracovní doba

Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu, avšak záleží na pozici, kterou vykonáváte. Místo pevné pracovní doby lidé zajišťující obsah pro naše média pracují buď na směny či průběžně. Spolupracovníci, kteří jsou v kontaktu s inzertními klienty, se přizpůsobují jejich zvyklostem.

Vzdělání a rozvoj

Podporujeme profesionální růst a osobní rozvoj. Pro naše partnery nabízíme semináře, které samozřejmě mohou navštěvovat i naši spolupracovníci. Zároveň máme interní školení dovedností, které je určeno pro každého našeho spolupracovníka.

Kontaktujte nás

Podívejte se na volné pracovní pozice a dejte nám o sobě vědět.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Dramatický zápas Lovců s Karvinou skončil remízou Dramatický zápas Lovců s Karvinou skončil remízou
Třeskuté mrazy. Spadnou teploty až k minus 20 stupňům? Třeskuté mrazy. Spadnou teploty až k minus 20 stupňům?
V Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionu V Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionu

Mimosoudní vymáhání pohledávek šetří peníze i čas Mimosoudní vymáhání pohledávek šetří peníze i čas
Rekonstrukce další části kanalizace v centru Roudnice je odloženo Rekonstrukce další části kanalizace v centru Roudnice je odloženo
Vznikne Na Kocandě parkovací dům? A co třeba u Labe? Vznikne Na Kocandě parkovací dům? A co třeba u Labe?

Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu? Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu?
Ekonomika nejen na severu Čech postavená na hlavu. Dluhy, exekuce a bez montoven by bylo ještě hůř Ekonomika nejen na severu Čech postavená na hlavu. Dluhy, exekuce a bez montoven by bylo ještě hůř
Obyvatelé Děčína ohroženi uvolněným skalním masivem se vrací domů Obyvatelé Děčína ohroženi uvolněným skalním masivem se vrací domů

V mostecké nemocnici o víkendu došlo k úmrtí novorozence. Co se stalo? V mostecké nemocnici o víkendu došlo k úmrtí novorozence. Co se stalo?
Lovci skolili lídra z Plzně a posunuli se na druhé místo! Lovci skolili lídra z Plzně a posunuli se na druhé místo!
Jaroslav Roubík chce ještě rok hrát hokej, pak se uvidí. Chuť stále mám, říká Jaroslav Roubík chce ještě rok hrát hokej, pak se uvidí. Chuť stále mám, říká


Komentáře