Tjeremin, LO/VE a B4 vystoupí v rámci Kultu v Činoherním studiu

2. listopad 2016 | 10:59 | Ústecko
Tjeremin. Foto: Facebook/TjereminTjeremin. Foto: Facebook/Tjeremin

ÚSTÍ NAD LABEM - Na ústecké hudební scéně se v sobotu 5. listopadu 2016 představí první koncerty pod taktovkou Kultu, které se uskuteční v sále Činoherního studia od 20 hodin. V průběhu večera, za podpory města Ústí nad Labem, vystoupí tři kapely.

Jednou z nich je pražský projekt LO/VE, lo-fi art-punková dvojice, která ale nezpívá o lásce. Jejich debutové album se dočkalo i remixové verze, na které se podíleli Dizzcock z Lighting Glove, Ventolin z Kazet či Fremeni. Koncerty kapely jsou strhující svou energií a způsobem jakým komunikují během koncertu s publikem.

Psychadelic lo-fi přiveze do Ústí nad Labem skupina B4. B4 je legendou elektronické hudby, která získala cenu Vinyla za album Didaktik Nation Legendary Rock. Jedná se o jednu z nejoriginálnějších kapel české hudební scény, která předělala skladby The Plastic People of the Universe ve stylu Kraftwerk.

Na závěr večera vystoupí ústecká hiphopová kapela TJEREMIN. Tjeremin sice zatím nemají vlastní desku, ale svůj styl pojímají netradičně. Dávají důraz na osobitý projev frontmana, kterého zbytek kapely doprovází živými nástroji. Společně pak plují na vlnách R&B, Jazzu a Soulu. Jejich texty vychází z oblastí, které se dotýkají jejich životů. Tjeremin nepatří na hudební scéně mezi nováčky, zahráli si již například na Cargo Jamu s Prago Union.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem

Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem

22/7 / KRIMI / TEPLICE - Jak funguje elektřině patrně nevěděl zloděj kabelu z Teplic. Když odřízl kus vysokonapěťovaného kabelu, pochopitelně ho zasáhl elektrický výboj, který ho málem zabil.


Jak se dělá primitivní předvolební kampaň aneb když volič skočí na špek burkinám

Jak se dělá primitivní předvolební kampaň aneb když volič skočí na špek burkinám

21/7 / BLOG / Někdy pochybuji, že česká veřejnost myslí. Jak je jednoduché vytvořit celospolečenské téma, na kterém se přiživují politici a rozdmýchávají to média kvůli honbě za klikáním. A volič-čtenář to neprokoukne a jen se stává součástí této promyšlené hry.


Peklo na silnici. Přes Česko i v okolních zemích projedou tisíce aut

Peklo na silnici. Přes Česko i v okolních zemích projedou tisíce aut

21/7 / ZPRÁVY / ČR - V západní Evropě začínají hlavní prázdniny pro lidnaté regiony. Počítat o víkendu (22. - 23.7.2017) musí řidiči s hustou dopravou a očekávají se i kolony. A to nejen na českých silnicích, ale i v okolních zemích.


Počasí: Jako v prádelně s lokálními silnými bouřkami

Počasí: Jako v prádelně s lokálními silnými bouřkami

20/7 / ZPRÁVY / ČR - Vysoké teploty, četné bouřky a vysoká vlhkost vzduchu. Počasí v Česku do konce tohoto týdne má mít tyto jevy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


SeveročeskýDeník.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
SeveročeskýDeník.cz na Facebooku


Redakce SeveročeskýDeník.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516