Rozzuřený otec zbil desetiletého syna. Neuvěřitelné, kvůli čemu!

13. červenec 2017 | 16:51 | Českolipsko
Násilí, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comNásilí, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

ČESKÁ LÍPA - Policisté již zahájili úkony trestního řízení pro důvodné podezření za spáchání přečinů ublížení na zdraví a týrání svěřené osoby. Těch se měl dopustit 33letý muž z Českolipska na vlastním 10letém synovi, kterého má svěřeného do své péče.

Matka s nimi v současné době nežije. Vyšetřování odstartovaly následky domácího incidentu, ke kterému došlo koncem června ve večerních hodinách v jejich bytě.

V inkriminovanou dobu se podezřelý vrátil se svou manželkou domů z restaurace silně opilý a rozzruřilo ho, že jeho 10letý syn ještě neumyl nádobí.

Na to si měla stěžovat i chlapcova nevlastní matka. "Z uvedeného  důvodu ho otec opakovaně udeřil pěstí do zad a hlavy,  a když upadnul na zem, tak do něj ještě několikrát kopl. Pak musel chlapec umýt nádobí a jít spát bez večeře," řekla policejní mluvčí Ivana Baláková.

"Otec při  výslechu na policejní služebně jeho napadení  nepopřel, ale bagatelizoval ho. Modřin a podlitin na chlapcově těle si  naštěstí všimli učitelé ve škole, kteří si s chlapcem nejprve pohovořili a potom na znepokojivou situaci v rodině upozornili policisty," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Muž, který je nyní  podezřelý z týrání syna,  své výchovné "metody" obhajuje tím, že jsou s chlapcem jen neustálé problémy,  a že mu chybí respekt k dospělým. Lékařka hocha po napadení prohlédla a konstatovala, že utrpěl zhmožděniny a četné hematony.

"Podezřelý si zřejmě neuvědomuje, že za takové zacházení se synem ho může soud poslat až na pět let do vězení," dodala policejní mluvčí. Policie incident zveřejnila ve čtvrtek 13.7.2017.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Na hodinu 180, skoro 28 tisíc měsíčně. I tak třetina německé mzdy

Na hodinu 180, skoro 28 tisíc měsíčně. I tak třetina německé mzdy

16/8 / KAUZY / SEVERNÍ ČECHY - Na první pohled to vypadá skvěle. Amazon oznámil, že zvýší nástupní hodinové sazby zaměstnanců v Česku o 8 %, ze 125 Kč na 135 Kč. Nástupní hodinová mzda vedoucích týmu se navýší o 5,9 % ze 170 Kč na 180 Kč.


Auto vjelo u Paříže do pizzerie, na místě jsou zranění. Kolik je mrtvých?

Auto vjelo u Paříže do pizzerie, na místě jsou zranění. Kolik je mrtvých?

14/8 / KRIMI / PAŘÍŽ - Východně od Paříže v obci Sept-Sorts v departmentu Seine-et-Marne došlo možná patrně k dalšímu teroristickému útoku, když tam vjelo vozidlo do pizzerie.


Severočeská trať má být první, kde budou jezdit vlaky bez strojvůdce

Severočeská trať má být první, kde budou jezdit vlaky bez strojvůdce

14/8 / KAUZY / SEVERNÍ ČECHY - Supermoderní železniční trať a po ní bude projíždět osobní vlak bez strojvůdce. To není sci-fi, ale poměrně blízká budoucnost.


Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod

13/8 / SPORT / TEPLICE - Fotbalisté Teplic se podruhé v řadě představili na domácím trávníku. Avšak tentokrát neuspěli jako proti Dukle před týdnem, ale tentokrát jen remizovali s Jabloncem 1:1. A to ještě v 85. minutě vyrovnával z penalty Martin Fillo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


SeveročeskýDeník.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
SeveročeskýDeník.cz na Facebooku


Redakce SeveročeskýDeník.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516