Vítěze Hrádek nad Nisou a Liberecko nadchla anketa Nej vánoční strom

12. leden 2017 | 14:11 | Česko
Starosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czStarosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Druhý ročník ankety Nej vánoční strom se setkal s velkým úspěchem napříč Ústeckým a Libereckým krajem. Starosta vítězného města Josef Horinka převzal z rukou šéfredaktora SeveročeskýDeník.cz Radka Pešouta certifikát o tom, že Hrádek na Nisou má Nej vánoční strom severních Čech za rok 2016.

Od Vejprt přes Ústí nad Labem, Štětí či Rumburk až Turnov. Velká anketa nadchla města a obyvatele severních Čech.

SeveročeskýDeník.cz anketou podporuje nejen patriotismus, ale i propagaci jednotlivých měst.

"Podpora hlasování byla pro mě velmi příjemným překvapením, regionálním kolem Liberecka jsme projeli jak nůž máslem, to samé se dá říct o "severočeském kole", kde když jsem viděl, že se na nás začínají někteří soupeři dotahovat, zmobilizoval jsem pro podporu i u sousedních starostů a oni mi zase pomohli "vyhecovat" obyvatele jejich měst," říká starosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka.

"Poděkování si jistě zaslouží všichni, kteří náš strom v obou kolech hlasování podpořili, ve velké míře samozřejmě samotní obyvatelé města Hrádku nad Nisou, dále bych rád poděkoval primátorovi města Liberce Tiborovi Batthyánymu a obyvatelům Liberce, kolegům starostům měst Hejnice Jardovi Demčákovi a Chrastavy Michaelovi Canovovi a obyvatelům měst Hejnice a Chrastava," dodává.

Rozdány byly i ceny pro hlasující, kteří je obdrží v následujících dnech.

"Děkujeme všem zúčastněným a věříme, že se zapojí i v dalším ročníku na konci roku 2017," říká Radek Pešout. "Připravujeme velké překvapení a chceme anketu ještě mnohem více zatraktivnit."

Stejná anketa proběhla i v západních Čechách a v Moravskoslezském kraji.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo

Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo

28/5 / SPORT / TEPLICE - Fotbalisté Teplic v posledním ligovém kole ztratili šanci na postup do Evropské ligy a v tabulce skončili až na pátém místě za Mladou Boleslaví. Pohárový gól mohl vstřelit ve druhém poločase v duelu s Duklou záložník Martin Fillo, ve vyložené šanci ale branku netrefil. Následně Martin Fillo hodnotil zápas s Duklou i celou sezónu.


Spotřebitelským úvěrům se nebývale daří. Za březen jsme si půjčili 11 miliard

Spotřebitelským úvěrům se nebývale daří. Za březen jsme si půjčili 11 miliard

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / Žít v dnešní době na dluh je asi moderní. Alespoň to vyplývá z výzkumů, které nedávno zveřejnila Česká národní banka. Nějaký druh půjčky (spotřebitelský úvěr nebo hypotéku) má dnes každý třetí obyvatel České republiky.


Emma Smetana zazpívá na ústeckém hlavním nádraží

Emma Smetana zazpívá na ústeckém hlavním nádraží

23/5 / KULTURA / ÚSTÍ N.L. - Už v pátek 26. května mohou kolemjdoucí i fanoušci Emmy Smetany vidět tuto zajímavou zpěvačku na ústeckém hlavním vlakovém nádraží. Smetana si vybrala Ústí v rámci svého turné "Mezi vlaky".


Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky!

Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky!

23/5 / SPORT / TEPLICE - Už s předstihem oznámil konec fotbalové kariéry teplický záložník Štěpán Vachoušek. Na konci května odehraje poslední zápas proti Dukle Praha a pak pověsí kopačky definitivně na hřebík. Bývalý reprezentant České republiky a hráč Slavie, Sparty, Olympique Marseille či Austrie Vídeň se loučí s kariérou v teplickém dresu, ve kterém před 19 lety vstoupil do seniorského fotbalu.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


SeveročeskýDeník.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
SeveročeskýDeník.cz na Facebooku


Redakce SeveročeskýDeník.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516