Vítěze Hrádek nad Nisou a Liberecko nadchla anketa Nej vánoční strom

12. leden 2017 | 14:11 | Česko
Starosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czStarosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Druhý ročník ankety Nej vánoční strom se setkal s velkým úspěchem napříč Ústeckým a Libereckým krajem. Starosta vítězného města Josef Horinka převzal z rukou šéfredaktora SeveročeskýDeník.cz Radka Pešouta certifikát o tom, že Hrádek na Nisou má Nej vánoční strom severních Čech za rok 2016.

Od Vejprt přes Ústí nad Labem, Štětí či Rumburk až Turnov. Velká anketa nadchla města a obyvatele severních Čech.

SeveročeskýDeník.cz anketou podporuje nejen patriotismus, ale i propagaci jednotlivých měst.

"Podpora hlasování byla pro mě velmi příjemným překvapením, regionálním kolem Liberecka jsme projeli jak nůž máslem, to samé se dá říct o "severočeském kole", kde když jsem viděl, že se na nás začínají někteří soupeři dotahovat, zmobilizoval jsem pro podporu i u sousedních starostů a oni mi zase pomohli "vyhecovat" obyvatele jejich měst," říká starosta Hrádku nad Nisou Josef Horinka.

"Poděkování si jistě zaslouží všichni, kteří náš strom v obou kolech hlasování podpořili, ve velké míře samozřejmě samotní obyvatelé města Hrádku nad Nisou, dále bych rád poděkoval primátorovi města Liberce Tiborovi Batthyánymu a obyvatelům Liberce, kolegům starostům měst Hejnice Jardovi Demčákovi a Chrastavy Michaelovi Canovovi a obyvatelům měst Hejnice a Chrastava," dodává.

Rozdány byly i ceny pro hlasující, kteří je obdrží v následujících dnech.

"Děkujeme všem zúčastněným a věříme, že se zapojí i v dalším ročníku na konci roku 2017," říká Radek Pešout. "Připravujeme velké překvapení a chceme anketu ještě mnohem více zatraktivnit."

Stejná anketa proběhla i v západních Čechách a v Moravskoslezském kraji.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem

Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem

22/7 / KRIMI / TEPLICE - Jak funguje elektřině patrně nevěděl zloděj kabelu z Teplic. Když odřízl kus vysokonapěťovaného kabelu, pochopitelně ho zasáhl elektrický výboj, který ho málem zabil.


Jak se dělá primitivní předvolební kampaň aneb když volič skočí na špek burkinám

Jak se dělá primitivní předvolební kampaň aneb když volič skočí na špek burkinám

21/7 / BLOG / Někdy pochybuji, že česká veřejnost myslí. Jak je jednoduché vytvořit celospolečenské téma, na kterém se přiživují politici a rozdmýchávají to média kvůli honbě za klikáním. A volič-čtenář to neprokoukne a jen se stává součástí této promyšlené hry.


Peklo na silnici. Přes Česko i v okolních zemích projedou tisíce aut

Peklo na silnici. Přes Česko i v okolních zemích projedou tisíce aut

21/7 / ZPRÁVY / ČR - V západní Evropě začínají hlavní prázdniny pro lidnaté regiony. Počítat o víkendu (22. - 23.7.2017) musí řidiči s hustou dopravou a očekávají se i kolony. A to nejen na českých silnicích, ale i v okolních zemích.


Počasí: Jako v prádelně s lokálními silnými bouřkami

Počasí: Jako v prádelně s lokálními silnými bouřkami

20/7 / ZPRÁVY / ČR - Vysoké teploty, četné bouřky a vysoká vlhkost vzduchu. Počasí v Česku do konce tohoto týdne má mít tyto jevy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


SeveročeskýDeník.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
SeveročeskýDeník.cz na Facebooku


Redakce SeveročeskýDeník.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516