Rosteme! Proto SeveročeskýDeník.cz vylepšuje strukturu webu i obsah

20. říjen 2016 | 15:13 | Česko
Claim.Claim.

V současné době jsme "na půl cesty". Procházíme tradičními bolestmi rozvíjejícího projektu, který neustále expanduje. Protože nevznikáme "ze shora" směrem "dolů", ale přesně opačně, musíme "za pochodu" přizpůsobovat obsah, tak i strukturu webu.

SeveročeskýDeník.cz odstartoval dvěma lokálními weby na jaře 2014, a to v regionu Litoměřic a Roudnice nad Labem. Od té doby vznikly lokální verze v Ústeckém a Libereckém kraji.

Letos i v Plzeňském a Karlovarském kraji. Nechybí ani v Moravskoslezském kraji.

Součástí jsou i celoplošné magazíny.

V září 2016 jsem byl na stáži v několika médiích v Německu. Setkal jsem se s vedoucími pracovníky, zúčastnil se několika seminářů a debat, viděl jsem několik různých typů zpravodajských sálů a redakcí.

Protože chceme od začátku tvořit kvalitní médium podle západoevropského stylu, neboť například liberální prostředí německých médií je nám blízké, díváme se především tím směrem.

Přesně víme, co chceme a kam míříme. Abychom společně s vámi toho dosáhli, musíme postupně měnit obsah a jeho strukturu. Další změny si nutí i expanze, neboť její řízení není snadné.

Vytváříme integrovaný newsroom, který dokáže zajistit kvalitní obsah pro všechny regionální i lokální deníky.

Zároveň chceme vám, našim čtenářům, nabídnout ještě lepší nabídku. Přitom našim cílem není psát toho nejvíce, ale to nejzajímavější.

Nemá smysl vám nabízet 30 článků denně na každém lokálním webu, když vás zaujmou jen dva. Pro nás to znamená lépe vybírat témata.

Současně chceme, abyste se na našem webu vyznali a dostali jste přesně to, co vás zajímá. Tomu bude nově odpovídat i struktura webu.

Hlavní témata a články budou publikovány na doméně www.severoceskydenik.cz a na lokálních doménách najdete vlastní redakční články a nově i servisní informace, mezi které patří nejen uzavírky a omezení v dopravě, ale také zprávy z radnic a městských úřadů pod názvem Servis.

Na homepage daného lokálu se dozvíte i aktuální nabídky obchodníků a poskytovatelů služeb pod názvem Akce.

Spuštěna bude i samostatná stránka věnovaná životnímu stylu pod názvem SeveročeskýDeník.cz/Styl.

Posílíme i hlavní část, a to v rubrice Kauzy a Politika. Součástí bude i větší důraz na datavou žurnalistiku.

SOUVISEJÍCÍ:  Spouštíme datovou žurnalistiku ve spolupráci s institutem Vize pro Česko

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo

Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo

28/5 / SPORT / TEPLICE - Fotbalisté Teplic v posledním ligovém kole ztratili šanci na postup do Evropské ligy a v tabulce skončili až na pátém místě za Mladou Boleslaví. Pohárový gól mohl vstřelit ve druhém poločase v duelu s Duklou záložník Martin Fillo, ve vyložené šanci ale branku netrefil. Následně Martin Fillo hodnotil zápas s Duklou i celou sezónu.


Spotřebitelským úvěrům se nebývale daří. Za březen jsme si půjčili 11 miliard

Spotřebitelským úvěrům se nebývale daří. Za březen jsme si půjčili 11 miliard

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / Žít v dnešní době na dluh je asi moderní. Alespoň to vyplývá z výzkumů, které nedávno zveřejnila Česká národní banka. Nějaký druh půjčky (spotřebitelský úvěr nebo hypotéku) má dnes každý třetí obyvatel České republiky.


Emma Smetana zazpívá na ústeckém hlavním nádraží

Emma Smetana zazpívá na ústeckém hlavním nádraží

23/5 / KULTURA / ÚSTÍ N.L. - Už v pátek 26. května mohou kolemjdoucí i fanoušci Emmy Smetany vidět tuto zajímavou zpěvačku na ústeckém hlavním vlakovém nádraží. Smetana si vybrala Ústí v rámci svého turné "Mezi vlaky".


Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky!

Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky!

23/5 / SPORT / TEPLICE - Už s předstihem oznámil konec fotbalové kariéry teplický záložník Štěpán Vachoušek. Na konci května odehraje poslední zápas proti Dukle Praha a pak pověsí kopačky definitivně na hřebík. Bývalý reprezentant České republiky a hráč Slavie, Sparty, Olympique Marseille či Austrie Vídeň se loučí s kariérou v teplickém dresu, ve kterém před 19 lety vstoupil do seniorského fotbalu.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


SeveročeskýDeník.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
SeveročeskýDeník.cz na Facebooku


Redakce SeveročeskýDeník.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516